Augusztus Oklahomában (2013)

August: Osage County

Vélemények: Augusztus Oklahomában (2013)

Deku   2017. 12. 10.

Történetesen nem lett a kedvencem de megbírtam nézni és volt benne fantázia. Ez pedig itt tökéletesen a középkategóriát üti számomra. Ami épp megfelel egy délutáni kikapcsolódásnak.

Berto49   2016. 05. 28.

Eszméletlenül deprimáló családi tragédia nagyszerű színészekkel. Amit M. Streep tud, azt nem sok más színésznő tudja! Katartikus élmény volt. 2014 legjobb filmjei közé tartozik, káprázatos színészi alakításokkal. Csak remélni merem, hogy a darabbeli ... több»

Ghotik   2016. 10. 04.

Színházban is nagyon tetszett a sztori, de a film is jó. Igazi dráma, de emellett nagyon jó a humora is. Profik a szereplők, érdekes a történet, igazi dráma is.

Loborg   2015. 02. 13.

Remek kamaradrama, jo alakitasokkal. Aki szereti a mufajt, azt nem eri csalodas.

edessszilvia   2017. 11. 13.

Az alaptörténet igazából borús és mélyreható, de az előadásmód komikus és lehet rajta sokat nevetni. Mély tartalmú, nem könnyű film, csak néha kelti azt a látszatot.

T.Andras   2017. 08. 21.

A film hemzseg a kiváló színészekben, akiktől eszméletlen színészi játékot láthatunk. Meryl Streep alakítása különösen fantasztikus. A film teljesen beszippantott, imádtam.

Moria99   2015. 08. 21.

Fel nem tudtam fogni, hogy miféle film is ez. Az elején laposan kezd és ezt a tendenciát tartja is. Annyira untam magam hogy max. egy 30-40 percet voltam képes NAGY nehezen végig nézni. Bűn volt minden, ami ebbe a filmbe belekerült, se értelmes sztori se semmi.

ocskol   2017. 08. 28.

Nagyon depresszív és lehangoló film, a készítőknek sikerült elérniük azt, amit szerettek volna. Fantasztikus színészeket szerződtettek a feladatra, le a kalappal. Nagyon egyben van a film.

vesztingerkitti   2017. 01. 02.

Az augusztus oklahomában nagyon tetszett. Néhány karaktert lecseréltem volna de összességében egy nagyszerű filmet láthatunk ami majdnem eléri a színházi változat és a regény színvonalát! :-)

nagyniki987   2016. 04. 29.

Kivételesen ez a film jobban tetszett színházban mint moziban. A szereplők véleményem szerint nem lettek jól kiválasztva, nem volt összehangolt a játékuk, hiányzott az egészből valami plusz.

cunci   2015. 06. 16.

Vérbeli, életszerű családi dráma remek alakításokkal. Az alap sztori hétköznapi: meghal az idős családapa, a rég nem látott családtagok összegyűlnek a temetésre s kezdetét veszi az emlékezés, s a perpatvar. Meryl Streep egyszerűen fenomenálisat alakí... több»

[email protected]   2016. 01. 07.

A napokban fogom megnézni a színházi változatát a filmnek És nagyon kíváncsi vagyok rá hiszen a film nagyon tetszett is megfogott, A színészek remekül alakítanak benne. Szórakoztató családi dráma.

Dorika94   2015. 01. 22.

Hű! Nem számítottam ilyen depisre, elég nyomasztóra sikerült. Meryl Streep a szokásos, tehát tökéletes, a többiek engem spec. nem hoztak nagyon lázba. De mindenképp érdemes megnézni egyszer!

mártilány   2015. 08. 01.

A film igyekszik valóra váltani az ígéreteit, a legfontosabbakat maradék nélkül meg is teszi. Éppen csak annyira poénos, hogy könnyebben csússzon, egyébként törekszik a komolyságra. A történet alapvetően izgalmas, bár néha egy kicsit ellaposodik, leül a narratíva, de aztán újult erővel kavarodnak össze a szálak.

Toncsi   2015. 05. 11.

Nem mondanám, hogy felemelő film, de van mondanivalója, az egyszer biztos. A legtöbb szerepeben ismert sztárokat láthatunk, és a kevésbé ismertek is remekül megállják a helyüket. John Wells meglepő könnyedséggel támaszt drámai viszonyokat, gyorsan me... több»