Az elnök emberei

All the President's Men

2023.03.27 Emmersson

Sokadszorra sem

Vagy tucatszor futottam neki úgy húsz év alatt, de egyszer sem sikerült a huszonötödik percnél tovább lendülni. Egyszerűen annyira unalmas a rendezés, a szinkronról nem is beszélve – kivéve persze Szakácsi Sándort és Dunai Tamást –, hogy mindig kikapcsoltam és kerestem mást. És most is próbálkoztam, hiszen a két húzónév, valamint Pakula neve is egy jó filmet ígér, de megint inkább egy sorozatba kezdtem. :) Nem tudom, egyszer sikerül-e befejeznem. Úgy vagyok ezzel a filmmel, mint anno Irwin Shaw Oroszlánkölykök című remekével fiatalon. Még sihederként ajánlották, végül jóval harminc felett jártam, amikor elolvastam. Igaz, akkor szinte felfaltam a könyvet egy hosszú hétvége alatt. Persze ez más, és egyre kevesebb esélyt látok arra, hogy elkapjam a fonalat.

2015.10.25 Manyi

A maga korában egy igazi klasszikus volt, de ma már unalmasnak és túl vontatott cselekményűnek hat. Nem kötött le, de ez inkább a rendezés miatt volt, mint a színészek miatt.

2022.09.03 Lóri Ádámcsik

Mai szemmel kicsit vontatottnak és lassúnak tűnt.

2018.07.23 Milanman

Az elnök emberei az egyik legjobb film, amit valaha készítettek az internet korát megelőző "analóg" újságírásról. Mai szemmel nézve már lassúnak hathat, de a fantasztikus színészi munka és a kiváló rendezés miatt a stílus szerelmeseinek kötelező.

2015.07.06 Bekmeli

Annak ellenére hogy összességében tetszett a film, vannak részek amik vontatottak, lassú cselekményűek, de talán ez betudható a film korának. Összességében egy jól összerakott film, érdemes megnézni!