Egy halom lakodalom

Egy halom lakodalom

Band Baaja Baaraat
Videók

Shruti and Bittoo az egyetem befejezése után azt tervezi, hogy alapít egy esküvőszervező céget. A kettejük között szárba szökkenő szerelem azonban meghiúsítja terveiket.

(erare)

2018.07.30 Mayolika

A Bhansali filmek után elkezdtem Ranveer filmjei után vadászni, mert rögtön a kedvenc férfi színészeim közé került Akki és SRK mellé. Nem volt meglepő, hogy már az első filmjében is lehengerlő volt, pedig mint olvastam semmilyen filmes tapasztalatta... Több

2016.11.25 e-batta

Szervezzünk esküvőket!

Közel három éve láttam ezt a filmet és az évek alatt semmit sem veszített frissességéből. A mai napig önfeledten tudok szórakozni mind a sztorin, mind a filmben elhangzó dalokon. Ranveer Singh-en cseppet sem látszik, hogy élete első filmfőszerepében ... Teljes kritika

2015.07.27 PinkPetra

Aranyos film, bár kezdettől fogva kiszámítható. Többször is meg lehet nézni :)

Az esküvői partikon elhangzó valamennyi dal a Yash Raj Films által készített korábbi filmek dalaiból lett válogatva.Szerző: e-batta

A Shaadi Mubarak nevű esküvőszervező cég (mely a két főhős vállalkozásának neve volt) céglogója ugyanabból a betűkészletből lett kialakítva, mint a film címe.Szerző: e-batta

A rendező Ranbir Kapoort akarta Bittoo Sharma szerepére, aki nem volt hajlandó eljátszani, évekkel később a Koffee With Karan beszélgető-műsorban már nagyon sajnálta ezt a döntését.Szerző: e-batta

A főszereplő Ranveer Singhnek korábban sem színészi, sem modell-tapasztalata nem volt, mégis szerződtették az első meghallgatás után, mert teljesen lenyűgözte a Yash Raj Films alelnökét, Aditya Chopra producert.Szerző: e-batta

A külső stáb tagjai és a bámészkodók csak találgattak a Delhi utcáin folyó felvételeknél, mert a főszereplő Ranveer Singh teljesen ismeretlen volt. Sokan Ranbir Kapoornak hitték, mások Ranvir Shoreyt vagy Riteish Deshmukhot látták. Néhány rendőr biztosította csak a helyszínt, ami ma már nem történhetne meg, ha Ranveer Singh forgat.Szerző: e-batta