Banshee

Banshee

2024.01.21 aliasteáscsésze

Teljesen más látványvilágot tár elénk a testi küzdelmekből.

Remekül kitalált karakterek. Külön-külön is izgalmas epizódok, de az első két évad folyamatos cselekményében is kerek a történet. Kár, hogy a harmadik, negyedik évad nem adta vissza azt, amit vártunk tőle. Még így is ajánlom mindegyik évadot azoknak, akik pörgős, eseménydús filmeket szeretik.

2017.08.21 Deku

Ennek a sorozatnak semmi hibája nincs, pörgős akció dús és eseményekkel teli. Azonnal beszippantja a nézőt és folyamatosan képes darálni lefele a részeket annyira remek.

2022.07.26 Robinson76

A rablóból lett pandúr

Egy jól kigondolt és remekül felépített sorozatról van szó, mely képes beszippantani a nézőt, ha elég edzett ehhez a nyers, erőtől duzzadó szériához. Kellően mocskos és véres, de stílusos és minőségi. Az első évadot követően parkolópályára tettem, azóta sem került elő, de soha ne mondd, hogy soha!

2016.08.16 wintermat

Remek sorozat, tele izgalommal és akcióval. Ha egyszer elkezdem folyamatosan nézem a részeket, annyira fenn tartja az érdeklődésemet. Néha már már túlságosan durva, és a kellőnél több 18 karikás jelenetet raknak bele, de ettől függetlenül nézendő sorozatról van szó.

2023.07.09 Diabolus

Vigyázat, függőséget okoz!

Fordulatos, izgalmas sorozat, nem akarom ragozni: szépen ívelő cselekményszál, tehetséges színészek. Nekem a főszereplő mellett a „maffiavezér” Kai Proctor karaktere is nagyon tetszett, annyira jól hozza a nyugodt, zsarnok pszichopatát.

2015.05.18 ZeroHero

Nalam ez most a No1 sorozat. Porog szal, nincsenek uresjaratok, meseszep nok, ferfias ferfiak, eroszak, szex, rendorseg, minden ami a macso eleterzeshez kell.

2017.01.13 Gigi

Már egy ideje szemeztem ezzel a sorozattal, de valahogy nem tudott eléggé lelkesíteni. Épp nem volt mit néznem, ezért úgy döntöttem, belevágok. Még csak pár részen vagyok túl, de eddig jól alakul.

2018.09.22 Indkgo

Imádom!! Annyira rossz, hogy vége, nem folytatják. De már előről kezdtem, így elvagyok rajta. Váratlan helyzetek, tökéletes szereplők és minden ami egy jó sorozathoz kell.

2019.02.01 szf

Először három csillagot adtam neki, de aztán rájöttem, hogy annak ellenére, hogy nekem nem jött át, a maga műfajában ez egy jó sorozat. A színészi játékok szuperek voltak és a sztori is érdekes és olykor meghökkentő volt, sokszor nem bírtam ki, hogy ... Több

2019.01.15 Doloresz89

Egyáltalán nem ragadott meg, a férfiak számára biztosan jobban tetszik a sok erőszak és szex. :D

2015.05.06 bambula

Meglepően szeretem, rengeteg benne az erőszak és a szex, de nagyon magával ragadó. Mint a True Blood volt kezdetben, nem véletlenül persze. Mindenki adjon neki egy esélyt!

2015.10.02 hawaiipizza

Erőltetett, erőszakos, eltúlzott. De számomra pont ez adja a varázsát. Nem nyújt ez semmit, csak a kényelmesen tökös akció sorozat. Aki nyitott az ilyesmire, mindenképp nézzen bele.

2021.08.14 Barta Attila

Pörgős

Jó sorozat, tele izgalommal. Még akkor is, ha 1-2 túlzásba esett jelenettel tűzdelve.

2017.01.25 Eagles

Nagyon jó! Mindig vártam a következő évadot. Egyben félelmetes, nem gyenge idegzetűeknek való,