Banshee

Deku   2017. 08. 21.

Ennek a sorozatnak semmi hibája nincs, pörgős akció dús és eseményekkel teli. Azonnal beszippantja a nézőt és folyamatosan képes darálni lefele a részeket annyira remek.

ZeroHero   2015. 05. 18.

Nalam ez most a No1 sorozat. Porog szal, nincsenek uresjaratok, meseszep nok, ferfias ferfiak, eroszak, szex, rendorseg, minden ami a macso eleterzeshez kell.

wintermat   2016. 08. 16.

Remek sorozat, tele izgalommal és akcióval. Ha egyszer elkezdem folyamatosan nézem a részeket, annyira fenn tartja az érdeklődésemet. Néha már már túlságosan durva, és a kellőnél több 18 karikás jelenetet raknak bele, de ettől függetlenül nézendő sorozatról van szó.

Gigi   2017. 01. 13.

Már egy ideje szemeztem ezzel a sorozattal, de valahogy nem tudott eléggé lelkesíteni. Épp nem volt mit néznem, ezért úgy döntöttem, belevágok. Még csak pár részen vagyok túl, de eddig jól alakul.

lynn008   2018. 09. 22.

Imádom!! Annyira rossz, hogy vége, nem folytatják. De már előről kezdtem, így elvagyok rajta. Váratlan helyzetek, tökéletes szereplők és minden ami egy jó sorozathoz kell.

Ulrich Thomsen
Matt Servitto
Ivana Miličević
Trieste Kelly Dunn
Hoon Lee

Az évadzáró után az volt az érzésem, hogy különösebben nem botránkoztatna meg, ha ez lett volna a sorozatfinálé is. több»

Így ha kilépnél a megszokott szériák köréből, és még a gyomrod is bírja az erőszakot, akkor remek időtöltés lesz. Egy próbát mindenképpen megér. 7/10 több»

A sorozat alapján készült el a Banshee Origins című képregény, melyet a sorozat alkotói írtak, és Mike Hendreson illusztrál.

A stáblista után minden rész végén látható egy extra zárójelenet.

Minden rész főcímében új fotók láthatóak.