Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Barátok közt (1998)

Barátok közt

Zsolt384530 Nézhetetlen  2021. 05. 27.

Szemét.

indingo   2018. 04. 26.

Valaki ezzel kínozza magát? Egy hét alatt is rengeteg rész megy le, nem hogy azt még ismételjék is. Aki kedveli a sorozatot, az biztos örül neki. Én kihagyom.

indingo   2017. 04. 10.

Régen néztem, ezért adtam neki egy csillagot. Sok minden nem történik benne, hetekig rágódnak ugyanazon a dolgon. Kiváncsi lennék hány szereplője volt eddig a sorozatnak.

Orosz István Nézhetetlen  2017. 07. 27.

Unalmas sz@r, ezzel untatják már több mint húsz éve a magyar népet, ideje lenne már levenni a képernyőkről,és valami értelmes műsort kitalálni, és azt vetíteni.

MP170506   2016. 02. 23.

Meg lehet nézni, de nem egy túl izgalmas sorozat, ha egy hónapig nem látjuk, akkor is tudni fogjuk, hogy hol is tart a történet. A színészek egyébként jók!

babsy88   2016. 08. 06.

LEgjobb magyar szappanopera, Berényi Miki legkeményebb karakter, sokáig néztem, de mára már meguntam.

Norbert93   2018. 10. 24.

Nagyon régen (mikor még kb. okostelefon sem volt) adtam volna akár 4*ot is. A magyarok átlagéletét mutatta be, a napi gondokkal és családi problémákkal, még ha nem is volt teljesen realisztikus. Aztán következett az a vonal, amikor mindenki lefeküdt ... több»

Évekig az egyik legnépszerűbb magyar sorozat volt, de egy idő után annyira csökkent a lelkesedés iránta, hogy 20 év után, kb. 2021 közepére megszűnik a sorozat.

(Zsolt Zsolt)

A főcímdal Som Krisztián szerzeménye. Az első változatot Tisza Bea énekesnő adta elő. 2001-től a mára több változtatáson átesett főcímet Szatmári Orsolya és Som Krisztián énekli.

(gyorfigyuri10)

„Sokkal jobban hasonlított egy traktorgyárra, mint egy filmstúdióra a Késmárk utcai épület, amikor először beléptem oda” – emlékszik vissza Szőke Zoltán.

(gyorfigyuri10)

Volt pár szereplőváltás, de a legérdekesebb az volt, mikor a régi Tilda (Erdélyi Tímea) bement a szobába, és (Hopp!) az új Tilda (Szabó Erika) jött ki.

(AngelCass)

A külső helyszíneket a XIX. kerületi Kós Károly téren vették fel.

(AngelCass)