Barátok közt

A sorozatban megismerkedhetünk a Berényi családdal és mindennapjaikkal. Hétköznapi problémákkal és örömökkel szembesülnek, küzdenek meg. Zoltán egy épitőipari cég igazgatója, aki egy éjszaka autóbalesetet szenved, és belehal sérüléseibe. Az autóját leszorították az útról. Fivérei, Miklós és András… Több

Ország: Magyarország
Premier (HU): 1998.10.18. | RTL+ (2022.11.17.)

2024.02.21 Schumy1

Valaki vagy utálja, vagy szereti. Én az eleje óta néztem, s az akkori pár sorozathoz viszonyítva minőségibb lett, vagy az évek alatt azzá vált. Az az egy idegesített, mikor szerepcserék, s sok új színész kezdett benne lenni, mert kezdett keszekuszává válni. Sajnálom, hogy vége lett.

2018.04.26 indingo

Valaki ezzel kínozza magát? Egy hét alatt is rengeteg rész megy le, nem hogy azt még ismételjék is. Aki kedveli a sorozatot, az biztos örül neki. Én kihagyom.

2017.04.10 indingo

Régen néztem, ezért adtam neki egy csillagot. Sok minden nem történik benne, hetekig rágódnak ugyanazon a dolgon. Kiváncsi lennék hány szereplője volt eddig a sorozatnak.

2017.07.27 Orosz István Nézhetetlen

Unalmas sz@r, ezzel untatják már több mint húsz éve a magyar népet, ideje lenne már levenni a képernyőkről,és valami értelmes műsort kitalálni, és azt vetíteni.

2016.02.23 MP170506

Meg lehet nézni, de nem egy túl izgalmas sorozat, ha egy hónapig nem látjuk, akkor is tudni fogjuk, hogy hol is tart a történet. A színészek egyébként jók!

Évekig az egyik legnépszerűbb magyar sorozat volt, de egy idő után annyira csökkent a lelkesedés iránta, hogy 20 év után, kb. 2021 közepére megszűnik a sorozat.Szerző: Zsolt Zsolt

A főcímdal Som Krisztián szerzeménye. Az első változatot Tisza Bea énekesnő adta elő. 2001-től a mára több változtatáson átesett főcímet Szatmári Orsolya és Som Krisztián énekli.Szerző: thejoker

„Sokkal jobban hasonlított egy traktorgyárra, mint egy filmstúdióra a Késmárk utcai épület, amikor először beléptem oda” – emlékszik vissza Szőke Zoltán.Szerző: thejoker

Volt pár szereplőváltás, de a legérdekesebb az volt, mikor a régi Tilda (Erdélyi Tímea) bement a szobába, és (Hopp!) az új Tilda (Szabó Erika) jött ki.Szerző: AngelCass

A külső helyszíneket a XIX. kerületi Kós Károly téren vették fel.Szerző: AngelCass