Vélemények: Barátok közt (1998)

Zsolt384530 Nézhetetlen  2021. 05. 27.

Szemét.

indingo   2018. 04. 26.

Valaki ezzel kínozza magát? Egy hét alatt is rengeteg rész megy le, nem hogy azt még ismételjék is. Aki kedveli a sorozatot, az biztos örül neki. Én kihagyom.

indingo   2017. 04. 10.

Régen néztem, ezért adtam neki egy csillagot. Sok minden nem történik benne, hetekig rágódnak ugyanazon a dolgon. Kiváncsi lennék hány szereplője volt eddig a sorozatnak.

Orosz István Nézhetetlen  2017. 07. 27.

Unalmas [email protected], ezzel untatják már több mint húsz éve a magyar népet, ideje lenne már levenni a képernyőkről,és valami értelmes műsort kitalálni, és azt vetíteni.

MP170506   2016. 02. 23.

Meg lehet nézni, de nem egy túl izgalmas sorozat, ha egy hónapig nem látjuk, akkor is tudni fogjuk, hogy hol is tart a történet. A színészek egyébként jók!

babsy88   2016. 08. 06.

LEgjobb magyar szappanopera, Berényi Miki legkeményebb karakter, sokáig néztem, de mára már meguntam.

Norbert93   2018. 10. 24.

Nagyon régen (mikor még kb. okostelefon sem volt) adtam volna akár 4*ot is. A magyarok átlagéletét mutatta be, a napi gondokkal és családi problémákkal, még ha nem is volt teljesen realisztikus. Aztán következett az a vonal, amikor mindenki lefeküdt ... több»

harnas1207 Nézhetetlen  2019. 02. 25.

Borzalmas semmitmondó szappanopera. Nem tudom miért nézi az idősebb korosztály.

Bazzzsi   2017. 11. 22.

Elismerésem aki a kezdetektől nézi. A története elég vontatott és a szereplők is elég gyorsan cserélődnek. Régebben a jobb hazai sorozatok közé tartozott, de ma már sokan leelőzték.

TomÁcs   2018. 04. 23.

Olyan esemény dús, mint a Szomszédok volt ezer éve. Rengeteg szereplő, aki unalmas azt kiírják. Nem is értem aki az elejétől kezdve játszik benne nem unja már a karaktert.

Lonka   2020. 09. 18.

Pár évig néztem még a legelején, akkor tetszett. Jó volt egy magyar sorozatot nézni. Aztán felhagytam vele mert nem haladt a történet semerre.

Timcsi   2019. 01. 26.

Régen néztem, kedveltem is, de a története elég lassú és sűrűn váltogatják a szereplőket.

Timcsi   2016. 06. 19.

Katasztrófa! És régen még néztem is 1-2 évadon át, de borzalom. Története nulla, szereplők amatőrök, de rendszeres Blikk és társaik szereplők.

Queenakasha   2018. 03. 27.

Tisztában vagyok vele, hogy ez a sorozat a legtöbb ember szerint nagyon béna, de szerintem annak ellenére, hogy sok hibája van, nem egy remekmű és rettentően idegesítő a szereplők folytonos kicserélése/kiírása, ha valaki nem nézi egy darabig, már ali... több»

Greeta   2017. 12. 18.

Szerencsére egyre ritkábbak ezek a maratonok, talán csak a nyári szünet után ismételnek. Szerintem feleslegesek, mert aki nézi úgy is emlékszik rá, hogy mi történt pár héttel azelőtt.

Greeta   2017. 12. 18.

Hihetetlen, hogy nem unja már ezt a nép. Egyszerű a története, mint a faék. Alig történik benne valaki és a sok semmitmondó szereplő elég idegesítő benne.

kissjanos21   2016. 04. 30.

Imádom ezt a sorozatot. Minden egyes részét élveztem. Nagyon leköti a figyelmem, nagyon vicces de egy picit drámai is. Kedvencem nekem is Novák Laci

dittee   2015. 12. 27.

Nagyon szerettem ezt a sorozatot, minden nap leültem megnézni. De most már azt se tudom mikor láttam utoljára... Sajnos nagyon lecsengett, semmi újat nem tud mutatni, egy dolgot húznak-halasztanak hónapokig. Unalmas lett!

gazsika1978   2016. 04. 25.

Kisgyerek korom óta nézem, egyszerűen imádom ezt a magyar sorozatot. kedvencem természetesen Novák Laci, mindig vicces, és hogy a haja már 15 éve ugyan úgy áll zseniális.

Potoczkie   2016. 12. 30.

8 éven keresztül minden egyes részt megnéztem, hatalmas rajongója voltam a sorozatnak, még a közönségtalálkozókon is ott voltam minden egyes alkalommal. Majd valamennyi színésztől van aláírásom. Ma már nem követem a Barátok köztöt, de szíveasen gondolok vissza rá.

Timike   2016. 08. 19.

Nézhetetlen kategória valakik meg képesek minden este leülni a TV elé és ezt nézni? Mazohisták!

juhasz-david93   2015. 05. 01.

Sajnos nem megfelelő a minősége, de az átlag magyarnak ez jelenti a televíziózás csúcsát - mondjuk a köztévét, a mónikát, meg a beteg valóságshowat tekintve akár igazuk is lehet. Alapvetően jó színészek játszanak benne, de ez édeskevés.

prof.zoltan   2015. 09. 23.

Mi a családdal nagyon szeretjük, ha tehetjük nem hagyunk ki egy részt se. Viszont ha kihagynánk se lenne semmi baj, mert sokszor rettenetesen vontatott, semmitmondó részek vannak benne... De napi kikapcsolódásnak jó és fényévekkel megelőzi a konkurens csatorna napi sorozatát...

Norcsi59   2015. 02. 18.

A legunalmasabb, legsemmitmondóbb sorozat. És egyre rosszabb... Időpocsékolás megnézni.

Robi   2018. 07. 28.

Egy nagyon jó sorozat ami élményekben dús magyar film amihez minden tiszteletem a színész gárdának. Én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a filmet. A sorozat nagyon élményekben gazdag.

Henczi   2015. 03. 31.

A kezdetek kezdetén nem volt rossz a sorozat, de mára már nagyon unalmassá vált. Az az érzése az embernek, hogy nem tudnak már mit kitalálni, ami újdonság lenne. Már mindenki volt mindenkivel. Talán az szól mellette, hogy próbál tanulságos lenni, amitől mondhatjuk, hogy van egy kis oktató hatása.

Niki19   2015. 12. 29.

A sorozat eleje még jó, bár a végét nagyon elrontották. Mindenki mindenkivel kavar. Idegesítő és zavaró, egyáltalán nem élvezhető igy. Nem igazán tudom ajánlani.

Cirmici   2016. 01. 15.

Szegényke nagyon borzasztó Igazán sosem néztem, de a mostani részekbe az utóbbi időkben belekukkantottam, de a színészek nem sokat fejlődtek. Csak hogy megemlítsem, nem vagyok vevő az Éjjel Nappal Budapestre sem, de szerintem még ők is jobb színészi alakítást produkálnak.

Zsu99   2015. 12. 08.

Ennél unalmasabb sorozatot nem sokat láttam. Semmitmondó és sablonos igazi története nincsen. Nem érdemes rá időt pazarolni. Egyáltalán nem köt le, unalmas.

Jeanny   2018. 03. 27.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Csak azért kap csillagot, mert a régi szép időkben még én is leültem nézni. Igaz, gyerekként. Ma már azt se értem, hogy nem veszik észre, hogy a nevetség kategóriát súrolja. Vannak benne szerethető és tehetséges színészek (pl. Várkonyi András), de ez már mit sem javít a színvonalon.