Batman: A rém álarca (1993)

Batman: Mask of the Phantasm

dailyfilmsan   2018. 09. 29.

Elősztorinak jó volt. Izgalmas volt mese létére, hiszen gondolom ezt a felnőttek számára készítették, vagyis a felnőttek számára is. Joker volt a legklasszabb az egészben. Viszont Bruce Wayne karaktere nem volt az igazi számomra.

Thibo84   2016. 06. 11.

Elmúltam rég gyerek - legalább is papírforma szerint :D - , de a mai napig leköt ez a rajzfilm. Egyszerűen zseniális a történet és a grafika.

erahurka   2018. 08. 19.

Korrekt kis Batman mese, bár vannak azért bőven jobbak nála. Kicsit valahogy untam is, pedig nem lehet rá azt mondani, hogy túl hosszú lenne.

penzesisti   2017. 08. 23.

Tetszettek a képi hatások, a fantasztikus jelenetek, és nem utolsó sorban a zenei hatás és maga a sztori. Jók a visszautalások és a könnyed, klassz humor.

BruceStark   2016. 02. 21.

A valaha volt legjobb Batman film.