Bíbor folyók

Les Rivières pourpres

2024.02.18 kaloz44

10/10, szerintem nincs miről beszélni.

Egy fantasztikus francia misztikus thriller, ami bőven hordoz horrorelemeket is. Reno és Cassel nagyon jól dolgoznak együtt. Gyönyörűek a helyszínek, és a története szinte tökéletes. Mindenképpen ajánlott mozi, aki szereti a misztikumot.

2019.01.31 Owotonor

Nagyon misztikus hangulata van ennek a filmnek, durva jelenetekkel, szép havas tájakon hegyen játszódik, a humor is megtalálható a filmben, Jean Reno jól alakit, a vége pedig csavaros.

2018.07.25 kisssjanka

Vincent Cassel és Jean Reno tökéletes párosa teszi egyedülállóvá és utánozhatatlanná a Bíbor folyók filmet. többször is láttam és érdemes is többször megnézni hogy összeálljon teljesen a több szálon futó cselekmény.

2015.08.04 Buffy

Szerintem nagyon egyedi ez a film a maga műfajában, egyrészt a sötét atmoszféra teremtő erejével, illetve magával a krimi szállal, ami végig egy nagyon feszült hangulatot képes fenntartani. Talán pont ezért az egyik kedvenc filmem ez.

2018.07.15 NEO

Cassel és Reno kettőse szerintem fantasztikus, ráadásul a történet képes nem várt fordulatokat hozni, a misztikus vonulata pedig szerintem nagyon egyedülálló. Amolyan x-akták stílusára építő, de szerintem egy sokkal kiforrottabb alkotás.

2015.01.25 laurodj

Egyik kedvenc filmem , eszméletlen hangulata van