Bízz a szerelemben!

Stuck in Love

2020.12.15 dailyfilmsan

Egy kedves romantikus film azoknak, akik defektesek egy kicsit, és azt hiszik, nekik ezért nem jár a boldogság. Pedig csak akkor jár igazán. A dráma inkább uralkodik, mint a romantika, és számomra emiatt volt kellemes. Egyszer meg lehet nézni egy akár családi filmezés keretében, akár a párunkkal nyugiban begubózva.

2017.10.15 indingo

Remek film, engem megvett. Nem az a szokványos, ok dráma van benne és nem minden olyan egyszerű. Életszagú, felkavaró és remek a szereposztása. Többször nézhető.

2017.10.23 ArpiHajdu és Réci

A film, amelyben mindenki író. Szerencsére ennek ellenére nem ment át teljesen elvont művészieskedő történetbe, hanem a karakterek meg tudtak maradni a maguk hétköznapiságában. Nat Wolff Papírvárosok-beli karakteréhez hasonló szerepben látható, akine... Több

2019.07.31 Ms. Akárki

Igazi stíluskavalkád ez a film, ami nagyon jól áll neki. Kellemes kikapcsolódás, csak néhol a drámaisága miatt kicsit vontatott. Lilly Collinst nagyon szeretem, és főleg ő miatta néztem meg a filmet. Érzelmes, de egyben humoros film is.

2017.11.21 Bazzzsi

Kategóriájában egy kellemes film. Értelmes párbeszédek vannak benne, tartalmas a sztori és igai érzelmeket véltem felfedezni benne. Helyenként vicces, másutt drámai.

2017.12.19 Greeta

Több korosztályt foglalkoztató probléma is felmerül a filmben, de mind közül a legfőbb a szerelem. Érzelmes alkotás, remek szereposztásban, hiteles alakításokkal.

2015.06.30 Prücsök

Imádom a romantikus filmeket, főleg amelyikhez humor is társul, és ezt a filmet is. Szerintem nagyon jól sikerült, a történet kiváló, nagyon jó lett! A színészek is tetszettek! Ajánlani tudom csak!

2015.06.06 VenuszProjekt

Ez a film amolyan hétköznapi dráma, mégis nagyon megfogott a hangulata. A szereplőválasztást több szempontból is nagyon szerencsésnek találom. Egyfelől Jennifer Connelly az egyik kedvenc színésznőm, aki tökéletesen illet a szerepéhez, másfelől a lány... Több

2015.08.16 doffy_joka

Kalandos, igazán izgalmas, ugyanakkor vicces, szórakoztató film, nem csalódtam benne. Talán csak egy-két apróság volt az, ami nem tetszett. Egyébként mindenki rendben van benne, a látvány is nagyon jó.

2015.06.28 Buborék

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

2015.03.29 Helgus

Ez egy nagyszerű film volt. Ez egy egy nagyon kis könnyed romantikus vígjáték ami ugyanakkor drámai is egy kicsit de csak pont annyira ami kell egy ilyen típusú filmhez. Nálam egy kicsit sok volt benne a drogos rész, azt kihagyhatták volna belőle vagy legalábbis nem kellett volna ennyire kihangsúlyozni.