Bízz a szerelemben! (2012)

Stuck in Love

dailyfilmsan   2020. 12. 15.

Egy kedves romantikus film azoknak, akik defektesek egy kicsit, és azt hiszik, nekik ezért nem jár a boldogság. Pedig csak akkor jár igazán. A dráma inkább uralkodik, mint a romantika, és számomra emiatt volt kellemes. Egyszer meg lehet nézni egy akár családi filmezés keretében, akár a párunkkal nyugiban begubózva.

indingo   2017. 10. 15.

Remek film, engem megvett. Nem az a szokványos, ok dráma van benne és nem minden olyan egyszerű. Életszagú, felkavaró és remek a szereposztása. Többször nézhető.

ArpiHajdu és Réci   2017. 10. 23.

A film, amelyben mindenki író. Szerencsére ennek ellenére nem ment át teljesen elvont művészieskedő történetbe, hanem a karakterek meg tudtak maradni a maguk hétköznapiságában. Nat Wolff Papírvárosok-beli karakteréhez hasonló szerepben látható, akine... több»

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Igazi stíluskavalkád ez a film, ami nagyon jól áll neki. Kellemes kikapcsolódás, csak néhol a drámaisága miatt kicsit vontatott. Lilly Collinst nagyon szeretem, és főleg ő miatta néztem meg a filmet. Érzelmes, de egyben humoros film is.

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Kategóriájában egy kellemes film. Értelmes párbeszédek vannak benne, tartalmas a sztori és igai érzelmeket véltem felfedezni benne. Helyenként vicces, másutt drámai.

Greeta   2017. 12. 19.

Több korosztályt foglalkoztató probléma is felmerül a filmben, de mind közül a legfőbb a szerelem. Érzelmes alkotás, remek szereposztásban, hiteles alakításokkal.

Prücsök   2015. 06. 30.

Imádom a romantikus filmeket, főleg amelyikhez humor is társul, és ezt a filmet is. Szerintem nagyon jól sikerült, a történet kiváló, nagyon jó lett! A színészek is tetszettek! Ajánlani tudom csak!