Fekete Cadillac

Fekete Cadillac

Black Cadillac

A Fekete Caddilac története egy országúti bárban kezdődik, ahol három jó barát ünnepel az odakint tomboló hóvihar idején: a rejtélyes CJ (Josh Hammond), az amerikai focihős Scott (Shane Johnson) és öccse, Roby (Jason Dohring). CJ kötözködő természetének… Több

Rendező: John Murlowski
Forgatókönyvíró: John Murlowski, Will Aldis
Premier: 2003.05.01.

2019.02.21 Owotonor

Nyúltak vagy sem elvileg igaz történeten alapul a film, elsőre valami természetfeletti történetre számítottam, a végén derül csak ki hogy egy szimpla thriller volt misztikus köritéssel, nem volt izgalmatlan de azért a színészek sem voltak a helyzet magaslatán.

2018.01.19 mamiéstöti2

Feszültséggel teli thriller, műfajában kiváló alkotás. A színészek is jók benne. Mindenkinek ajánlom, aki izgalmakra vágyik.

2016.08.27 Sonny

Nekem jobbára egy King történet jut róla eszembe, nem kizárt, hogy onnan nyúlták az alkotók, de még ha nem is, a koncepció szörnyen ötlettelen lett, pedig van benne potenciál bőven. Sajnálom, hogy ezt nem tudták kihasználni.

2015.04.22 bocerkaa

Bár nagyon gyenge alkotás, én inkább mondok egy igent rá, semmint nemet. De ez a nem is inkább csak amolyan gyenge intés afelé, hogy végül is egy korrekt film, ami tele volt lehetőségekkel, viszont a kivitelezés sajnos eléggé szárat lett.

A film elvileg megtörtént eseményen alapul. Szerző: Owotonor