Rutina Wesley
Stephanie Honoré
Ron Perlman
Mark Webber

Elliot Brindle egy szerény értékesítő, aki úszik az adósságban. Ez már önmagában is elég nyomasztó, ám mivel hamarosan feleségül veszi élete szerelmét, így élete kezd egyre kuszábbá válni. Miután kap egy telefont, kiderül, hogy egy rejtett kamerás valóságshow résztvevője, aki ha teljesít 13 feladatot(bűnt), megnyerheti a 6.2 millió dolláros fődíjat. A 2006-os 13: Game of Death c. thai film remakeje.

Rendező: Daniel Stamm
Premier: 2014.03.07.

2023.04.10 Interfectorem Sabnock

Kliséhalmaz!

Kóborló barátom keltette fel a figyelmemet a filmre, vagyis az eredetijére..... Volt szerencsém látni az eredetit is, persze csak nagy nehézségék árán, és thai nyelven, angol felirattal..... De nézzük csak meg ezt a mozit, mi is a véleményem róla? Mo... Teljes kritika

2019.12.28 Kóborló

Te meddig mennél el?

Jelen filmünk egy 2006-os thaiföldi film amerikai feldolgozása (az eredeti változatának a címe 13 game sayawng, amit ezután a film megtekintése után égen-földön kerestem, de sehol nem találtam, legnagyobb sajnálatomra). Tehát mivel sajnos az eredeti ... Teljes kritika

2020.08.18 stevepisti

Jó kis film!

Jó kis film , szerintem jó az alap ötlet, és a megvalósítás is elég kreatív. Nem gondoltam volna, hogy az első „edd meg a legyet”feladattól , eljutnak az emberölésig.. Tetszett a srácnak a probléma megoldó képessége, próbálta a végsőkig titkolni a barátnője elött, hogy mibe is keveredett. Számomra a legdurvább feladat a drótköteles volt. A végére még egy kis csavar is jutott. Nekem tetszett!

2018.10.02 thejoker

Nem volt annyira rossz, a története jó, izgalmas is kicsit és fordulatokat is hoz. A színészi alakítás gyenge. 3 csillagot megér, meg másfél órát.

2015.12.23 batukán

Nem rossz, bár szerintem egy kicsit a Játsz/mára hajaz. Tetszik benne, hogy azért ettől függetlenül, tartogat váratlan fordulatokat. De a Játszma azért jobb.

A film összbevétele 826 913 dollár volt (imdb.com).

George Coe (1929–2015) halála előtt ebben a filmben szerepelt utoljára.Szerző: Kóborló

A filmnek két befejezést készítettek. Az Amerikában megjelent Blu-ray kiadáson megtalálható a film mindkét befejezése. Szerző: Kóborló

A detektívet alakító Ron Perlman azt nyilatkozta, hogy nem látta a film alapjául szolgáló thaiföldi változatot, méghozzá azért, hogy az semmiképp ne tudja befolyásolni a filmben nyújtott alakítását.Szerző: Kóborló

A film egy 2006-os, a 13 game sayawng címmel megjelent thaiföldi film amerikai feldolgozása. Szerző: Kóborló