13 Sins

13 Sins

2023.04.10 Interfectorem Sabnock

Kliséhalmaz!

Kóborló barátom keltette fel a figyelmemet a filmre, vagyis az eredetijére..... Volt szerencsém látni az eredetit is, persze csak nagy nehézségék árán, és thai nyelven, angol felirattal..... De nézzük csak meg ezt a mozit, mi is a véleményem róla? Mo... Teljes kritika

2019.12.28 Kóborló

Te meddig mennél el?

Jelen filmünk egy 2006-os thaiföldi film amerikai feldolgozása (az eredeti változatának a címe 13 game sayawng, amit ezután a film megtekintése után égen-földön kerestem, de sehol nem találtam, legnagyobb sajnálatomra). Tehát mivel sajnos az eredeti ... Teljes kritika

2020.08.18 stevepisti

Jó kis film!

Jó kis film , szerintem jó az alap ötlet, és a megvalósítás is elég kreatív. Nem gondoltam volna, hogy az első „edd meg a legyet”feladattól , eljutnak az emberölésig.. Tetszett a srácnak a probléma megoldó képessége, próbálta a végsőkig titkolni a barátnője elött, hogy mibe is keveredett. Számomra a legdurvább feladat a drótköteles volt. A végére még egy kis csavar is jutott. Nekem tetszett!

2018.10.02 thejoker

Nem volt annyira rossz, a története jó, izgalmas is kicsit és fordulatokat is hoz. A színészi alakítás gyenge. 3 csillagot megér, meg másfél órát.

2015.12.23 batukán

Nem rossz, bár szerintem egy kicsit a Játsz/mára hajaz. Tetszik benne, hogy azért ettől függetlenül, tartogat váratlan fordulatokat. De a Játszma azért jobb.

2015.02.10 totli

Jó kis sztorival megáldott film. B kategóriásak közül simán kiemelkedő.

2015.01.27 M.Betti427

úú hát kemény egy film. Eleinte szépen nyugodtan húzza a film a sztorit, aztán egy ponton úgy dönt hogy bumm bele a képedve a szörnyűség. Jó az alapötlet, de a színészek annyira nem adták át nekem hogy hiteles.

2015.02.04 kriskaa

Képi megoldásaiban, néhol még talán eredetinek mondható a film, viszont dramaturgiailag botrányosan gyenge. Rengeteg a fejfájdítóan ostoba megoldás. Rossz látni Oldman és Ving Rhames közötti kategóriás különbséget is színészi játékban.