BloodRayne - Az igazság árnyékában (2005)

BloodRayne

Kristanna Loken

BoBamburg   2020. 11. 16.

Anno 15 évvel ezelőtt egyszer láttam, de nem sokra emlékeztem belőle. Most újráztam vele, és habár tényleg rossz film, mivel úgy álltam neki, hogy hát igen, ez egy Uwe Boll film, nem csalódtam túlságosan. Lapos, unalmas film, és sose fogom megérteni, hogy szereztek olyan neveket hozzá, mint Michael Madsen vagy Ben Kingsley.

HercegPeter   2017. 06. 12.

Mi vesz rá egy Oscar-díjas színészt (Ben Kingsley) arra, hogy egy ilyen borzalomban vállaljon szerepet? De nem csak ő, Billy Zane, Michael Madsen, Michelle Rodrigez. Még azt sem mondhatjuk, hogy az első szerepük, mert akkor még talán megérti az ember... több»

JamesBont   2015. 10. 08.

Szerintem ez a leggyengébb Uwe Boll rendezés, ami csak megszületett a direktor tollából. Hiába a viszonylag impozáns szereposztás, mintha mindenki utálná ezt a filmet és a szerepét, mert semmi színészi profizmus nincs ebben a filmben.

Sziszi   2015. 08. 22.

Borzalmasan gyenge film, nem érdemes megnézni. Az ember csak ideges lesz miatta és elfesérel egy csomó időt.

Uwe Boll egyszer kritikusait kihívta egy bokszmeccsre, és az egyik önként jelentkezőt szanaszét verte.