Blue Jasmine

Blue Jasmine

2015.03.23 iaquino

Woody Allen nagyon régen (talán még igazából sose) írt ennyire jól meg karaktert, mint itt. Maga az arisztokratikus, burzsoás hangulat emlékeztetett a Match Pointra. Cate Blanchett megérdemelt kapta meg mindenütt a legjobb színésznőnek járó díjakat.

2015.02.11 pillacica7

Először is a színészi játék nagyon jó. Cate Blanchett nagyon jó színész. Nekem mégsem tetszett a film. Valahogy annyira nem tudott lekötni. Egyszer azért meg lehet nézni. De számomra csalódás volt.

2015.02.10 mártilány

Tetszett a film, bár kissé meglepett, hogy a hangulat egyáltalán nem emlékeztetett a szokásos Woody Allen filmekre. Nem volt meg benne az a keserédes, sírva-nevetős él, inkább csak szomorú és kiábrándító volt az egész, sokkal sötétebb, mint ahogy azt... Több

2015.02.06 Gabor84

Kicsit lassú, de Cate Blanchett remekül alakítja a skizo nőt. :) Komoly, erős film, csak ajánlani tudom!

2015.02.09 asterisk

"A burzsoázia diszkrét bája"...Cate Blanchett még zaklatottan és nyúzottan is lenyűgöző.

2015.02.21 julisX

Végső soron egy egész jó dráma, Cate Blanchett nagyon jól játszott, ami abból is látszott, hogy teljesen antipatikussá tette a karakterét, akivel egyáltalán nem lehet együtt érezni, legalábbis nekem nagyon ez jött át belőle, és szerintem az egész fil... Több

2017.06.08 peterpetra

Zseniális film, zseniális történet, zseniális rendező és zseniális alakítások. Cate Blanchett nem véletlenül kapott ezért Oscart, teljesen megérdemelten és jogosan! Kirázott a hideg az alakításától.