Blue Jasmine

Blue Jasmine

2021.03.23 harnas1207

Leginkább úgy nevezném, "színészvizsga". Adott egy eljátszandó szerep, melyet minden színész tökéletesen megformáz, és jelest kap. Kérdés, ez kinek kielégítő egy filmben, mert közben a cselekmény egy nagy nulla. A film minden szempontból lineáris, ne... Több

2017.08.19 Berto49

Cate Blanchett minden pénzt megér. Amit alakít ebben a Woody Allen filmben, az a színjátszás magasiskolája. Ahogy az egyik hozzászólásban olvastam, a téma valóban hasonlít a Vágy villamosá-hoz, de ennek ellenére, vagy éppen ezért nagyon tetszett. Megérdemelte a legjobb női főszereplőnek járó Oscar-díjat!

2020.08.21 Crystaldeer

A legjobb alkotások egyike

Egy ilyen jól összeválogatott szereplőgárda, és hát persze Woody Allen garantált siker. Mindemellett remekül ábrázol egy sznob társadalmi problémát. Nem véletlenül díjnyertes film. Csak ajánlom.

2018.10.07 MP170506

Elgondolkodtató alkotás. Nem egy gyors cselekményű, izgalmas történet, mégis le tudja kötni a néző figyelmét. Cate alakítása pedig nem hagy kivetni valót maga után.

2016.05.05 TomÁcs

Számomra olyan átlagos volt a film, mintha az életből kiragadtak volna pár napot és összevágják egy filmé. Kate Blanchett nem tudom m mire kapott Oscart.

2017.12.29 diumiu

Woody Allen az Woody Allen. Tőle az esetek többségében azt kapom amit várok. A szereplők fantasztikusak, külön kiemelném Cate Blanchett-et, csodálatos amit ebben a filmben nyújt.

2016.04.25 Zsceeeka

Nagyon tetszett ez a dráma, nagyon vártam is már rá, és nem okozott csalódást. Elgondolkodtató volt, és a színésznő (Kate Blanchett) tökéleteset alakított.

2016.10.04 Ghotik

Nekem nagyon tetszett a színészek alakítása a filmben, mert profin alakítják a karaktert, jó választás! Jó dráma, egyáltalán nem sablonos sztori, van egy egyedi hangulata a filmnek.

2015.05.10 hejnekem

Nagyon szépen áramlik, érdekes történettel párosítva. A főszereplő nagyon erős karakter, kiváló teljesítmény nyújt a film középpontjában, jogosan kapott érte oscart. Kevésbé lehetett érezni rajta Woody Allen munkásságát, úgyhogy még az sem tarthatja vissza az embert, hogy megnézze ezt a filmet.

2015.02.02 Zsofi821

Vontatott, egysíkú film. Cate Blanchett színészi alakítása miatt azonban nézhető. Melankolikus hangulatú, kissé elvont.

2015.06.06 VenuszProjekt

Imádom a drámákat, de ez nem nyújtott számomra igazi kikapcsolódást. Nem azt mondom, hogy unalmasnak találtam, de nem is fogott meg benne semmi. Próbált felszínre törni valami különlegesebb hangulat, de sajnos nem igazán sikerült. Egyszer talán megér... Több

2015.04.24 sullerb1022

Tipikus egyszer nézős film. Jó film, de az ilyen storyk nem tudnak lekötni ahhoz, hogy jót szórakozzon rajta az ember, sokszor unalmas és sokszor túl is van játszva!

2015.03.24 piaf023

Nagyon depresszív, lehangoló film. Többet vártam tőle. Nem tetszett, megbántam, hogy megnéztem. Egyedül a színészi alakítások miatt tudnám ajánlani, de nekem alapvetően nem jönnek be az ilyen stílusú filmek.

2015.04.29 NeoLinda

Remek film, nagyon erős témával, mindenkinek látnia kell. Elgondolkodtató, sőt talán változásra is ösztönzi a nézőt. A gazdagok - szegények közti különbséget egy testvérpárra fókuszálja, ami hihetetlen jó ötlet szerintem. Már az elejétől kezdve érdekelt: "Mi lesz ebből?"