alexxx   2018. 04. 18.

Talán nem is emlékszem, mikor láttam utoljára Gérard Depardieut mozifilmben, de épp ezért voltam kíváncsi. Az igazat megvallva, nem győzött meg teljesen a film. A francia vígjátékok nem éppen az én világom, szóval lehet, hogy nem is kellett volna erőltetnem, de humorában mindenképp soványnak éreztem ezt a filmet.

Hakker Nézhetetlen  2018. 08. 10.

Ez a film aztán tényleg a végletekig feszíti az ember idegeit. A mostani francia filmek többségére jellemző a semmitmondó, erőltetett történet. Nem értem a színészeket, hogy ehhez a filmhez a nevüket adták.

kisssjanka   2018. 07. 25.

Francia filmekhez híven ez is kicsit az átlagon aluli sikerült. Túlságosan vontatott, A poénok nem sikerülnek olyan jól, nincs igazi csattanó hiába a neves színészek.

Roman   2018. 04. 16.

Ismerős sztori, ismerős arcokkal. Nem nagyon fogom elhúzni, ez a film részemről egy 3-as. Megvannak benne a drámai részek, akad humor is, de mindent egybevetve nem igazán érzem, hogy sikerült volna átlépnie a közepes filmek szintjét. Egyszer nézhető, de számomra hamar feledhető is lesz.

gabcajz   2017. 12. 20.

Bár nekem bejön ez a fajta humor, nem volt semmi olyan helyzetkomikum, amit ne láthattunk volna már jó párszor más filmekben. Szórakoztatott, a film egészen törekedett is erre, nemcsak amolyan tessék-lássék módon, de sajnos nem jött össze neki.

Grégoire Ludig
Guillaume de Tonquédec
Grégoire Ludig
Gérard Depardieu

Bár a filmet Florence és Alexis Quentin – anyuka és fia – könnyed komédiának szánták, sokkal inkább a bosszantó jelző illik rá. több»

Összefoglalva már sokszor látott, de igazából soha meg nem unható panelekből felépítve kapunk egy a maga nem túl bölcs, de nagyon kedves módján szerethető mozifilmet. Szombat estére tökéletes kikapcsolódás. több»

A film eredeti címe a Bonne pomme pojácát jelent franciául.

(ArpiHajdu és Réci )

Catherine Deneuve és Gérard Depardieu tizedik közös filmje (először 1980-ban Az utolsó metró című filmben dolgoztak együtt, utoljára pedig hat esztendeje az Asterix és Obelix - Isten óvja Britanniát! című vígjátékban láthattuk együtt a két francia színész óriást.

(ArpiHajdu és Réci )