Senki sem tökéletes

Bonne pomme
alexxx
Guillaume de Tonquédec
Gérard Depardieu

Gerardnak elege van abból, hogy világéletében ő volt családjának legtökéletesebb és legmegbízhatóbb tagja. Változásra van szüksége: egy szép napon úgy dönt, mindent maga mögött hagy, és elköltözik. Meg sem áll a dimbes-dombos, festői Gâtinais tartomány déli részéig: itt, egy kisvárosban vesz… Több

Forgatókönyvíró: Alexis Quentin, Florence Quentin
Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2018.04.19.

KULCSSZAVAK

2018.12.01 HercegPeter

Meglehetősen régen találkoztam utoljára Gérard Depardieu-vel, aki eleinte hozza itt a kedves fickó figurát, de aztán rá kellett jönnünk, hogy csak a naiv idióta szerepe jutott számára. Azért mondom ezt, mert ha valaki hagyja hogy ennyire kihasználják... Több

2018.04.18 alexxx

Talán nem is emlékszem, mikor láttam utoljára Gérard Depardieut mozifilmben, de épp ezért voltam kíváncsi. Az igazat megvallva, nem győzött meg teljesen a film. A francia vígjátékok nem éppen az én világom, szóval lehet, hogy nem is kellett volna erőltetnem, de humorában mindenképp soványnak éreztem ezt a filmet.

2018.07.25 kisssjanka

Francia filmekhez híven ez is kicsit az átlagon aluli sikerült. Túlságosan vontatott, A poénok nem sikerülnek olyan jól, nincs igazi csattanó hiába a neves színészek.

2018.04.16 Roman

Ismerős sztori, ismerős arcokkal. Nem nagyon fogom elhúzni, ez a film részemről egy 3-as. Megvannak benne a drámai részek, akad humor is, de mindent egybevetve nem igazán érzem, hogy sikerült volna átlépnie a közepes filmek szintjét. Egyszer nézhető, de számomra hamar feledhető is lesz.

2017.10.06 doktorfaust

Hát, szerintem ez a film harmatgyengére sikeredett Depardieu alakítása teljesen erőtlen volt, nem igazán birkózott meg a karakterével. Igaz, nem is volt mit vele megbirkóznia, annyira sablonos volt a jellem. Nem szívesen ajánlanám ezt a filmet, még ... Több

A film eredeti címe a Bonne pomme pojácát jelent franciául.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Catherine Deneuve és Gérard Depardieu tizedik közös filmje (először 1980-ban Az utolsó metró című filmben dolgoztak együtt, utoljára pedig hat esztendeje az Asterix és Obelix - Isten óvja Britanniát! című vígjátékban láthattuk együtt a két francia színész óriást.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2018. 04. 23.)
Összefoglalva már sokszor látott, de igazából soha meg nem unható panelekből felépítve kapunk egy a maga nem túl bölcs, de nagyon kedves módján szerethető mozifilmet. Szombat estére tökéletes kikapcsolódás. Több

(2018. 04. 19.)
Bár a filmet Florence és Alexis Quentin – anyuka és fia – könnyed komédiának szánták, sokkal inkább a bosszantó jelző illik rá. Több