Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

alexxx   2018. 04. 18.

Talán nem is emlékszem, mikor láttam utoljára Gérard Depardieut mozifilmben, de épp ezért voltam kíváncsi. Az igazat megvallva, nem győzött meg teljesen a film. A francia vígjátékok nem éppen az én világom, szóval lehet, hogy nem is kellett volna erőltetnem, de humorában mindenképp soványnak éreztem ezt a filmet.

Roman   2018. 04. 16.

Ismerős sztori, ismerős arcokkal. Nem nagyon fogom elhúzni, ez a film részemről egy 3-as. Megvannak benne a drámai részek, akad humor is, de mindent egybevetve nem igazán érzem, hogy sikerült volna átlépnie a közepes filmek szintjét. Egyszer nézhető, de számomra hamar feledhető is lesz.

gabcajz   2017. 12. 20.

Bár nekem bejön ez a fajta humor, nem volt semmi olyan helyzetkomikum, amit ne láthattunk volna már jó párszor más filmekben. Szórakoztatott, a film egészen törekedett is erre, nemcsak amolyan tessék-lássék módon, de sajnos nem jött össze neki.

doktorfaust   2017. 10. 06.

Hát, szerintem ez a film harmatgyengére sikeredett Depardieu alakítása teljesen erőtlen volt, nem igazán birkózott meg a karakterével. Igaz, nem is volt mit vele megbirkóznia, annyira sablonos volt a jellem. Nem szívesen ajánlanám ezt a filmet, még akkor sem, ha igazából nincs vele nagyobb gond, egyszerűen csak felejthető és hiányos.

Grégoire Ludig
Guillaume de Tonquédec
Grégoire Ludig
Gérard Depardieu

Bár a filmet Florence és Alexis Quentin – anyuka és fia – könnyed komédiának szánták, sokkal inkább a bosszantó jelző illik rá. több»

Összefoglalva már sokszor látott, de igazából soha meg nem unható panelekből felépítve kapunk egy a maga nem túl bölcs, de nagyon kedves módján szerethető mozifilmet. Szombat estére tökéletes kikapcsolódás. több»