BÚÉK

BUÉK

A film 399 612 981 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 274 308 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A két hónapos forgatást egy egy hónapig tartó próbafolyamat előzte meg, így a színészek már be tudták próbálni a díszletben a jeleneteket, élesben pedig már rutinból ment nekik.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A forgatás két hónapon át tartott (április-május), a forgatásokat pedig hajnali 5-kor kezdték, s ebédszünet nélkül 10-12 órán keresztül is dolgozott a stáb. Erre azért volt szükség, mert a színészeknek este már a színházban is helyt kellett állniuk.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Teljesen idegenek 2016-os megjelenése után egy évvel a spanyolok, 2018-ban pedig a franciák és a magyarok is elkészítették a saját filmváltozatukat.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film forgatása 2018. áprilisában kezdődött meg.Szerző: hp

A Filmalap 350 millió forinttal támogatta a filmet. Szerző: hp

Goda Krisztina rendező és állandó forgatókönyvírója, Divinyi Réka a Csak szex és más semmi után ismét együtt dolgozott. Szerző: hp

A film első előzetesét augusztus 22-én tette közzé a hazai forgalmazó. Szerző: hp

A film a nagy sikerű olasz produkció, a Teljesen idegenek remake-je.Szerző: ArpiHajdu és Réci