Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Klauka89   2021. 09. 12.

Megható film

Nekem is sikerült megkönnyezni a végén, szép film. 10/10

indingo   2017. 06. 18.

Vígjátékra számítottam, de nem azt kaptam. Ettől függetlenül tetszett a film, megrázó és felkavaró történésekkel. Omar Sy nagyszerű színész.

Deku   2017. 10. 22.

Bitangos kis film lett az egyszer szent, nem volt hiánytalan de hát szinte semmi sem az. Eszméletlenül jó lett a film. Azt hiszem nagyon egyben volt a történet, remek volt a története.

HercegPeter   2018. 12. 25.

A cím alapján én is vígjátékot várta, csak úgy mint a többi kommentelő és félig igazam is lett, legalábbis abból a szempontból, hogy az első fele vígjáték, míg a második egy kemény családi dráma. Egyébként egy szép történetről van szó, amely igényes ... több»

Szilonka   2017. 07. 11.

Nem pont ilyenre számítottam, sokkal tartalmasabb lett. Én egy vígjátékra számítottam és happy endre, hát nem ezt kaptam. A francák mostanában elég jó filmeket csinálnak, nem csodálom hogy az amcsik másolják is őket rendesen.

Lonka   2017. 07. 24.

Nem volt valami pörgős film, sőt a közepe kicsit unalmas is volt talán, de az utolsó fél óra nagyon megrázó volt pár könnycsepp is kicsordult.

MMcFly2015   2018. 05. 23.

Francia vígjátékok terén manapság sokszor pórul járok, eddigi tapasztalataim szerint vagy nagyon jó, vagy nézhetetlenül gyenge a felhozatal. Omar Sy viszont számomra már garancia a minőségre. Ez most sincs másként, de azt le kell szögezni, hogy ez ví... több»

A film 21 103 880 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 15 825 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Derült égből apu egy világsikert arató mexikói vígjáték francia remake-je.

(BéBé)

Omar Sy korábban történelmet írt, amikor első fekete bőrű színészként megkapta a legjobb színésznek járó César-díjat az Életrevalók című filmben nyújtott alakításáért. (Vertigo Média)

(ps)

Ez francia rendező második játékfilmje. Gélin korábban forgatókönyvíróként szerzett magának hírnevet a filmes szakmában.

(ps)

Hát, köszönjük szépen: igazán fantasztikus, hogy már a franciáktól is érkezhet olyan gejl remake, mint amilyeneket az amerikaiak szoktak csinálni a gyengébb formájukban. Nem minden cuki, ami Omar Sy. 40/100 több»