Derült égből apu

2021.09.12 Klauka89

Megható film

Nekem is sikerült megkönnyezni a végén, szép film. 10/10

2017.06.18 indingo

Vígjátékra számítottam, de nem azt kaptam. Ettől függetlenül tetszett a film, megrázó és felkavaró történésekkel. Omar Sy nagyszerű színész.

2017.10.22 Deku

Bitangos kis film lett az egyszer szent, nem volt hiánytalan de hát szinte semmi sem az. Eszméletlenül jó lett a film. Azt hiszem nagyon egyben volt a történet, remek volt a története.

2018.12.25 HercegPeter

A cím alapján én is vígjátékot várta, csak úgy mint a többi kommentelő és félig igazam is lett, legalábbis abból a szempontból, hogy az első fele vígjáték, míg a második egy kemény családi dráma. Egyébként egy szép történetről van szó, amely igényes ... Több

2017.07.11 Szilonka

Nem pont ilyenre számítottam, sokkal tartalmasabb lett. Én egy vígjátékra számítottam és happy endre, hát nem ezt kaptam. A francák mostanában elég jó filmeket csinálnak, nem csodálom hogy az amcsik másolják is őket rendesen.

2018.05.23 MMcFly2015

Francia vígjátékok terén manapság sokszor pórul járok, eddigi tapasztalataim szerint vagy nagyon jó, vagy nézhetetlenül gyenge a felhozatal. Omar Sy viszont számomra már garancia a minőségre. Ez most sincs másként, de azt le kell szögezni, hogy ez ví... Több

2017.07.24 Lonka

Nem volt valami pörgős film, sőt a közepe kicsit unalmas is volt talán, de az utolsó fél óra nagyon megrázó volt pár könnycsepp is kicsordult.

2017.12.13 Greeta

Elsőre elég tucatfilmnek nézett ki. A bulizós pali felcsinál egy nőt, aztán rá hagyják a gyereket, akit végül megkedvel. Eddig stimmel is a sztori, de a végén csavartak egy akkorát, hogy leesett az állam.

2020.05.23 Candy

Vicces, megindito,

Szeretem az ilyen filmeket. A francia filmek pedig a gyengeim. Vicces, kedves film az elet oromeirol es viszontagsagairol. Omar itt is hozza azt, amit "elvarunk" tole.

2019.01.13 szabomarc

Nagyon aranyos történet. A főszereplőt alapvetően nagyon bírom, mély tartalmú filmekben játszik és nagyon illenek hozzá, ahogy ez a szerep is. Megható történet, hidegrázós befejezéssel, nagyon ajánlom.

2021.08.11 Kazydo

Meglepő végkifejlet

Eugenio Derbez-féle alakítással is láttam ezt a filmet (ő az írója is a történetnek), de ez a változat a best, Omar Sy sokkal tehetségesebb színész. Nem sokkal a kislányunk születése után láttuk a párommal, és bevallom, mindketten elsírtuk magunkat rajta. Persze nem az elején, ami humoros és aranyos, hanem a drámaibb második felén, ami minden érző embert megmozgat akárcsak kicsit is belülről. Igazat adok azoknak, akik azt írták, hogy egyre jobbak mostanában a francia filmek, kész felüdülés már a sok amcsi film után, amik szinte sorra arról szólnak, hogy Amerika megmenti az egész világot, vagy a suli béna sráca megszerzi a legjobb csajt stb. Fogalmazhatnék egyszerűbben is, az amcsik felszínes, együgyű hulladékjai lassan elbújhatnak teljesen az európai színvonal mögött.

2017.02.27 Acropolis

Megható, magával ragadó modern dráma, ami elgondolkoztatja a nézőt. Jól alakítanak benne a főszereplők, hitelesek és meggyőzőek. Vannak benne igazán megfogó részek, jelenetek.

2017.11.13 edessszilvia

Nagyon édes film, és sokat is tudtam rajta nevetni, mert példátlanul jók a beszólások és a karakterek annyira összhangban állnak egymással, nagyon klassz történet.

2017.10.21 veresszsoltika

Klassz, viccesen előadott, humoros történet nagyon jó karakterekkel, jó hangulattal. A főszereplő végre kilép a sablonos hollywoodi karakterek bűvköréből.