Derült égből apu

Demain tout commence

2016.12.15 Maxima

Szórakoztató, laza vígjáték ami nagyon jó kikapcsolódást nyújtott. Moziban jó élmény volt. Érzelmileg megfogja a nézőt, magával ragadja. Jók a szereplők benne.

2018.04.16 Csicsi88

Nagyon kellemes szórakoztató film. Először az Életvalókban láttam a színészt és ebben a filmben is nagyon nagyon alakít. Érdemes megnézni, mint az alakítás mint a tartalmi rész miatt.

2017.04.26 biter007

Nagyon szerettem az Életrevalók filmet amiben szintén Omar Sy játszott, ezért már nagyon vártam ezt is. Jól gondoltam, annyira megható történet, egyszerűen beszippant a film és izgulva vártam már hogy mi is lesz ebből. Sírtam, nevettem. Nézzétek meg mert érdemes.

2016.12.15 hedva

Egy nagyon aranyos családi film. Észrevétlenül beszél komoly témákról, anélkül, hogy ránk telepednek. A terhesség utáni depresszió, az egyedül maradt apa küzdelmei egy olyan szintű cukiságba rejtve, mint a film elején a közös tánc apa- lánya között. ... Több

2016.12.16 papaja

A történet aranyos, és a főszereplők hozzák is, amit elvárhatunk. Ami nekem nem tetszett, hogy a mellékszereplők többsége egyáltalán nem volt kidolgozva. Omar Sy és Gloria Colston tökéletes harmóniában vannak az egész film alatt. Teljesen elhittem, hogy tényleg apa és lánya. Összességében egy közepes családi film

2019.04.05 Bolhaseb

Nagyon nagy!

2016.12.17 coyote

Egy aranyos családias vígjáték. A drámai száll nekem egyáltalán nem jött át. Van egy kedves csonka család, ahol kitűnő a kapcsolat. A főszereplők jól mutatnak, sokszor nagyon vicces és humoros a film, de valahogy nekem kicsit kevés volt.