Bűnvadászok

I due superpiedi quasi piatti

2016.04.21 D. Shaday

Nagy klasszikus, Spencer és Hill egyik legjobb közös alkotása. Rengeteg benne az idézhető párbeszéd, a két főszereplő folyamatos oda-vissza oltogatása, és a történet is egészen jól kigondolt, na persze nagy csavarokra nem kell számítani, de megállja ... Több

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Több mint 40 éves film, de a mai napig szórakoztató. Joó, mindenki látta már nyolcszor és nem is nevetünk rajta hangosan, de mégis mindenki bajos, kedves, béna, aranyos vagy ennek kombinációja. Ahogy a többi BS + TH filmben, itt is minden sablonos, n... Több

2020.08.30 sammy88

a kis tigris meg a nagy sárkány, akinek a hangja mélyebb

Akárhányszor megnézem az eleje nekem kicsit fura mindig, nem tudom miért de utána természetesen imádom minden percét :D

2018.08.20 AlBundy

Piszok nehéz kedvenc filmet választani tőlük, de valahogy ha ez a két zseniális ember jut eszembe, azonnal a Bűnvadászok jelenetei ugranak be. Meg nem tudom mondani hányszor láttam, de a film teljes szövegkönyvét kb. 90%-os pontossággal el tudnám mondani, fejből. De hát "maga is tudja hogy megy az, nem igaz?"

2017.05.29 Zoer8993

Ez a történet is tipikusan Terence Hill és Bud Spencer "humorára" alapozza az egészet. Ami számomra egyáltalán nem okoz szórakozást. Éppen ellenkező hatást vált ki. Sajnos ez nem tetszett.

2016.11.03 Tibor1114

Az örök páros egyik nagyon jól sikerült kultusz filmje. Felejthetetlen mozi még mai napig. Aki szereti a pofonosztókat szerintem újra és újra megnézi. Az ifjúságnak pedíg csak ajánlani tudom a rendkívül jó humora miatt.

2022.12.04 zeusz96

Kamuzsaruk

Hamisítatlan Bud Spencer és Terence Hill film. Hozza a műfaji sajátosságokat. A nincstelen, éles eszű és jószívű munkás emberek egymásra találása. Olaszos humorral körített "akciófilm".

2016.09.05 Nnoorraa

A színészpáros ebben a filmben is hozza a formáját, humorosak és lazák, igazi karakterek. A története ötletes, időtálóó, akár többször is megnézhető film!

2016.09.22 Macskínó

Bud Spencer és Terence Hill plusz néhány Harley Davidson és az elmaradhatatlan pofonok, mi mehetne rosszul? Hát semmi, éppen ezért az egyik legjobb filmjük szerintem számos kiváló közül. Mindenkinek melegen ajánlott!

2015.08.10 Petya1995

Bud Spencer és Terence Hill elválaszthatatlan párost alkotnak minden filmben . Az összes filmjüket imádom ,akárhányszor meg lehet nézni mindig lehet rajta nevetni . Az én egyik kedvencem a Bűnvadászok .ebben a filmben is a bunyó és a humor dominál .

2015.08.27 baranyai

Zseniális! Az egyik legjobb Bud Spencer - Terence Hill film. A zene, a poénok, a korrajz (autók, épületek stb.). Este meg is nézem :-)