Istenek fegyverzete 2: A Kondor akció

Istenek fegyverzete 2: A Kondor akció

Fei ying gai wak

Jackie Chan egy Kondor fedőnevű titkos ügynököt alakít, akinek feladata: megtalálni a nácik aranyát. Ada (Carol Cheng), az Egyesült Nemzetek képviselője és Elsa (Eva Cobo) lesz a társa a küldetésben, Elsa apja egy náci tiszt, akinek köze van az elrejtett aranyhoz. Észak-Afrikába utaznak, hogy utánanézzenek egy földalatti bázisnak, ahol az aranyat kezelő regiment lehet élve eltemetve. A titkos bázis keresése közben a triónak kincsvadászokkal és egy náci túlélővel is meg kell küzdenie.

Rendező: Jackie Chan
Forgatókönyvíró: Jackie Chan, Edward Tang
Ország: Hongkong
Premier (HU): 1992.03.13.

2020.03.16 Interfectorem Sabnock

Igen jó folytatása az első résznek.Akció,humor,és pörgés ezerrel.Mi mást várhatnánk Chan mestertől? Ennyit,de ezt ő igen tökéletesen hozza.Kiváló akciófilm,olyan Távol-keleti módra.

2015.04.28 Yosihiro

Hát ezt sem értem a 90-es évek egyik nagy kedvence volt ez a film. Nagyon jó akció és poénok vannak a filmben csak ajánlani tudom mindenkinek :) Üdv Yosihiro

2019.04.18 Norbert93

Jackie Chan az egyik kedvenc színészem a maga kategóriájában. A kínai filmezés mondhatni "koronázott királya" és ez azon filmek egyike, ahol tehetsége, tudása és humora a csúcson volt.

2017.01.26 user

Nagyon jó film! Imádom! Vicces is van, az is jó nekem!!❤❤❤❤❤