Bűnvadászok

I due superpiedi quasi piatti

2023.08.26 Ergit

Az egyik legjobb film tőlük!

Terence Hill és Bud Spencer alias Carlo Pedersoli olasz vizilabdázó fiatal éveim két legnagyobb sztárja.A vér nélküli óriási pofonok mesterei,akik számtalan nagy 'aranyköpést ' csempésznek a filmjeikbe!Örök klasszikusok.

2021.07.27 Laca//Ho/rr/oR//

Raboljunk vagy legyünk jópofa rendőrök? Jó öreg Bud, a te hangod mélyebb

A Bud Spencer és Terence Hill filmek közül az egyik kedvencem. Ebben a filmben nagyon sok olyan mondat hangzott el, ami mára már aranyköpésnek számít, mint például: "a te hangod mélyebb". De ki lehetne emelni rengeteg jelenetet is, amely sok nevetést okozott nekünk az évek alatt. Ez a filmjük a sok kultikus jelenet és a mára már legendásnak számító beszólások miatt van a legjobbak között. Amikor már nem is tudom, hányadjára visznek vissza egy újabb leharcolt rendőrautót, vagy az hamburgerezős jelenetük, ezek mind, mind élményszámba mennek a mai napig. Jó hosszú a játékidő, amivel pár unalmas és érthetetlen jelenetet láthattunk, de ezek mind eltörpülnek a a két legenda játéka mögött. Nagyon jópofa kis vígjáték, persze egy-két hibával a maga módján, de mi így szeretjük a két legendás pofozógépet.

2019.04.10 Thibo84

A film számos olyan beszólást, aranyköpést hordoz, amit a mai napig is felemlegetnek a rajongók és, akik kevésbé ismerik a párost, főleg a „Rablótámadás, kezeket fel! Jobb, ha te mondod, a te hangod mélyebb". A páros hozza a megszokott formát, pláne,... Több

2019.09.30 ZeroHero

Orok klasszikus a mai 35+os generacionak, meg akkor is, ha kicsit limonade az egesz... BP es TH hozza a szokasos remek karaktereket, a sztori is meglepoen korrekt es izgalmas, megis kicsit unalmas mar mindig ugyanazokat a rosszfiukat latni ugyenugy r... Több

2019.04.12 MidoD7

Igazán nem tudom, mi lenne az, ami kivetnivaló lenne ebben a filmben. A színészek nagyon jól hozták a karakterüket, ami igencsak fontos egy filmnél. Emellett a történet sem kezd el lejtmenetbe vágtatni.

2018.03.25 Queenakasha

Bud Spencer és Terence Hill sokunk gyerekkorát jelenti. Ez a film örök klasszikus marad, nem számít, hogy mennyit fejlődik a filmes szakma, ennyi humort és pofont senki tud nem belesűríteni egyetlen filmbe, mint ők. Mindemellett, azért megvan a maga története is és nem mellékesen nagyon jól alakítják szerepeiket.

2019.04.27 Norbert93

Rendőr berkeken belül is napi szinten idézett, ezerszer látott klasszikus és kötelező darab. A páros egyik zseniális közös filmje, s mint mindegyik, ennek is minden mondata aranyköpés.

2023.08.09 Lipót Testvér

Így szólott az „Öreg Püspök”. A tökéletesség megnyilvánul. A két legenda összefog, hogy jól menjen a soruk, majd egy rendőrkapitányságon kötnek ki. Azért, hogy ne tartóztassák le őket, belépnek a rendőrségbe, nemsokára pedig rájönnek, hogy ez nem nek... Több

2019.07.08 Bizsu82

Igazi időtálló klasszikus a jól bevált párostól. Többször nézhető, zseniális humorú film. Végig lekötött, szórakoztatott. Kellemes és jókedvre derítő volt.

2016.08.03 VFTS

Az emberek által elvárt mennyiségű pofont és humort kapjuk meg ebben a klasszikus Bud Spencer-Terence Hill filmben. A zenét is ismét eltalálták. Valamint gazdagabbak lettünk egy újabb szállóigével: jobb ha te mondod, a te hangod mélyebb.

2023.04.16 Gamehun638

Szerintem Bud és Hill csúcspontja. Minden benne van, amitől híresek lettek. Ez a westernérzés nagyon jó alapot ad a filmhez. A forgatási helyszín zseniális. Tudtak újat mutatni és változtatni. Innentől már inkább szinten tudták tartani az alkotásaikat.

2022.08.04 Reitman

Isteni film! Sok érdekesség van a részletekben és az egész szerkezeteben, a szöveg is elég innovatív, bár egy családi vígjáték-szerű filmen. Amúgy eléggé baloldali, csak úgy mint a többi BS-TH film, meglepő hogy ezt nem kritizáljak rajta.

2016.02.14 doroffee

Klasszikus Bud Spencer és Terence Hill-film és minőség. Nagyon jól működnek ezek ketten egymással, nagyon jól kiegészítik egymást. Amúgy akciódús, pörgős film jó poénokkal, mint mindig.