
Vélemények (2)
Megrázó film, ami szép lassan, apránként mászik a bőrünk alá, hogy sokáig visszatérjen rémálmainkban. Nagyon őszinte és érzékeny a két főszereplőnő ábrázolása, és valahol mindkettő emberien és végtelenül önző. Megtekintését friss szülőknek nem ajánlo... Több
A filmet kifejezetten filmínyenceknek ajánlom, és lehet, hogy így is sokaknak csalódást fog okozni. Egy drámai kimenetelű meséről van szó, ami egy könyvadaptációra épül. Idillikus, majd melankolikus unalommal fenyegető, de élettel teli a történet nag... Több