A séf

Chef

2015.02.09 Bau1981

Nem tetszett, lehet nem egy jó hangulatban néztem. Inkább az elment kategória. Hurkát mindenképpen vigyen magával a moziterembe, aki megnézi, mert a nyáltermelés garantált! :-) 10/5

2015.03.18 Nina73

Gondolom azt mindenki tudja, hogy Jon Favreau az Iron Man rendezője....na ugye...így már másképp fest a dolog. Imádom a pasit, nagyon szórakoztató film, finom kajákkal, párbeszédekkel. A zene isteni, és a gyerekszereplő tündéri. Feel good movie, többször megnézős!

2015.01.28 Ágnes

Nagyon jó vígjáték! Az embernek kedve támad a sütés-főzéshez, szerintem tökéletes családi film. Humoros, van mondanivalója, jók a szereplők akik jól is játszák a szerepüket!

2016.03.08 achyles77

Az ötlet alapvetően tetszett, hogy csináljunk egy ilyen gasztro-vígjátékot, de valahogy a megvalósítás inkább ilyen könnyű családi vígjátékra sikeredett, ami kevés maradandó élményt adott. A színészek persze jók, Robert Downey-t, meg Scarlett Johanss... Több

2016.04.18 suglot196

Ez a film szakácsoknak való mert nekik tetszeni fog. Egy könnyed film jó színészekkel csak a fordítás kicsit fájdalmasan sz*r. Mikor az mondja a kritikusnak hogy tökfej szerintem eredetileg nem az lenne és szerintem egy ilyen idegállapothoz nem ez a ... Több

2014.11.06 ollókéz

Nagyon aranyos családi komédia, a szereplők iszonyú jók, iszonyú viccesek, a gyerek cuki, és nem utolsó sorban a kaják is nagyon jól néznek ki. Az ember nem csak nagyon jókat nevet, nem csak megmelegedik a szíve, de meg is jön az étvágya a film végére :)

2021.09.25 Atti77

Minden percét imádtam. Századszor nézem, és még mindig tud újat mutatni. Az egész család imádja.