A séf

Chef

2015.03.28 Jozzsef

Számomra nagyon tetszett.Nem vagyok séf, de mintha magamat láttam volna, a SÉF személyében. Maga a történet egyszerű, de nem is vártam tőle többet, mert így volt jó. A tehetséges séf beleun abba, hogy nem mutathatja meg a tehetségét, így elindul külö... Több

2015.08.16 Corazon.Donq

A forgatókönyv nagyszerű, a látványvilág csodálatos, a történet magával ragadó. Lehengerlő ez a film! Kalandos, izgalmas, egyszerűen fantasztikus, gyönyörűen kidolgozott.

2015.10.11 Siriusalias

Barátságos családias film, aki szereti a gasztronómiát, és a street food világát annak szerintem tetszeni fog a film. Ajánlom megnézni.

2015.08.26 csongi888

Nekem úgy tűnt, csináljunk egy Twitter reklámot (ez a lényeg) Rakjunk köré 1 filmet (aminek semmi mondanivalója nincs) Rakjunk bele pár jó színészt, egy öreg motorost, Dustin H.egy jó bigét Scarlett J. egy méltán népszerűt: Robert D. Nem baj,hogy 5 percet játszanak csak üljenek be a moziba !! Ennyi !!

2021.08.10 turjild

Amennyire jó a zenéje, annyira kevésbé jó a történt. Egyszer érdemes megnézni.

2015.06.02 zsuzsa

Egy film a semmiről. Se nem jó, se nem rossz, olyan semmi. A zenét külön kiemelném, alapból imádom a kubai stílusú zenéket, a keményítős részen sírva röhögtem, a többin "csak" mosolyogtam, a kajákról nem is beszélve, főleg a barbecue-s résznél, és pe... Több

2015.05.20 mokanszkit

Nagyon tetszett ez a film, mert az életet mutatja be, a szabadságot mindezt finoman tálalva. Nincsenek benne nagy történések, de egy család jelentős eseményeit taglalja, egy apa és fia újratalálkozását, egy szerelem újbóli fellángolását, ez a mű tipikusan az újrakezdésről szól.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Tegnap este néztük meg a párommal, és kellemesen csalódtunk, bár a címe alapján kissé félve ültünk le. Egy aranyos, néhol vicces, kalandos filmet kaptunk. Tetszett a kis srác karaktere, nagyon szerethető volt. Mi nem unatkoztunk rajta. Mindenképp megéri egyszer megnézni.

2016.04.02 Vibozsofi

A film sok újat nem mutatott, kissé laposnak bizonyult. Sok történés nincs benne, de a hangulata nem rossz. Jókedvet sugároz, szépek és guszták az ételek. Kategóriájában elmegy, nem maradsz le semmiről, ha kihagyod. Átlagfilm.

2016.02.09 Dniel

A második kedvenc filmem. Nagyon szórakoztató, remek ételeket készítenek benne. Izgalmas és vicces. Fantasztikus ötletek és szuper látványvilág. Mindenkinek ajánlom aki szeret főzni és szereti a főzős filmeket.

2015.03.24 piaf023

Egyszer nézhető, jó kis film. Szórakoztató vígjáték, tetszett. Jon Favreau-t színészként és rendezőként is nagyon kedvelem, most sem okozott csalódást.

2016.01.26 Eszti

A fincsi ételeken kívül túl sok minden nem fogott meg a filmben.Egy két főzési trükköt azért el lehet lesni,de csak az ételeken van a hangsúly és a séfről túl sokat nem tudtam meg.

2015.02.10 NeoLinda

Egyszer nézhető, kedves, aranyos film, de semmi kimagasló alkotás, sőt... talán a középmezőny alja. A címből arra számítottam sok, érdekes élelt lehet majd közeliben látni, sajnos nem így volt (persze azért volt benne, de korántsem a CHEF kategória :... Több

2015.05.25 jos78

Egy nagyon könnyed, kellemes, laza hangulatú film. Nincs benne vér, erőszak stb. Igazi kikapcsolós, lazulós. Aki szeret főzni annak még talán egy kis pluszt is nyújt maga a film gasztro hangulata. Nekem bejött.