Coco

Coco

Supernatural Movies
2017/11/23

Csak ajánlani tudom, az év egyik legkellemesebb mozis élményét. Több

MovieAddict
2017/11/24

Értékelés: 9.5/10
Olyannyira megható és elgondolkodtató lett az összkép, hogy még a teljes stáblista legördülése után sem lesz könnyű elhagyni a mozitermet. Több

Vox.hu
2017/11/30

A Pixar megint a könnyeinkre pályázik. De amíg olyan, kívül-belül csodaszép bravúrokkal bombázza közönségét, mint a Coco, addig szívesen szipogunk éjt nappallá téve. Több

Smoking Barrels
2017/12/30

Ugyanakkor itt is elmondható az, hogy a Pixar még a saját kliséibe belefulladva is más szintet képvisel: a klisék itt sem azt jelentik, hogy az alkotók képtelenek voltak kiizzadni magukból önálló gondolatokat, hanem hogy évről évre ugyanabba az öntőformába töltik szívüket-lelküket. A Coco is rendkívül őszinte, hiteles, a finálé ugyanúgy könnyfakasztóan megható, csak pusztán az odáig vezető út, az ezeket az érzelmeket kommunikáló film nem túl érdekes. Több

Revizoronline.com
2018/02/28

Csontvázban a láthatatlan szív
A Pixar mindig is utat mutatott bátorságban, de a mexikói halottak napjáról családi animációs filmet készíteni még így is meghökkentő vállalás. A legszebb az egészben persze az, hogy nem buktak bele. Sőt. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. Több

Cornandsoda.com
2018/02/28

Értékelés: 9.4/10
Az év megmentője
Ez egy olyan film, ami történetével, karaktereivel, kulturális és nemzeti poénjaival talán végre elkezdi lebontani a falat gyerek és felnőtt filmek között, hiszen nem tudom soha eléggé hangsúlyozni: a kettőnek nem kell feltétlenül elkülönülnie. Egy szó mind száz, a Coco fantasztikus, elragadó mese, amit azonnal látni kell! Több

Csokiduda
2018/04/20

Szummázva: a sztori csavaros és szórakoztató, a poénok jók bár szerintem jöhetne belőle több is, a képi világ és az effektek nagyon ütnek. A drámai és vicces részek megfelelően kontrasztosak. Nekem a zene kicsit sok. A műfaja ellenére azonban meglepően élvezetes volt, így az öt csokidudából négyre értékelem. Családos embereknek kifejezetten ajánlott. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!