Code 8

Code 8: Part II

2024.03.04 Fikatours_blogger

Ha következetes akarok lenni, akkor ez sem volt rosszabb, mint az első rész. Lassan összejön egy tévésorozatra való.

2023.09.07 JRD

2016-ban Robbie és Stephen Amell piacra dobtak egy rövidfilmet. Majd a 2019-es azonos című mozifilm főszerepeit is maguk játszották. A film Amerikában nagy sikert aratott. A csupán tizenöt milliós költségvetésből készült érdekes sci-fi több mint szá... Több

2023.09.06 puszpang

Figyelemre méltó film

Egész használható film. Maga a sztori is elmegy egy jó kis esti mozinak. Talál benne a néző mondanivalót is, ha nem csak a szórakoztatás érdekében figyeli a képkockákat. Ajánlom.

2023.10.20 ati02

Értékeléssel kapcsán...

Az alacsony költségvetés ellenére sem kell lepipálni a filmet, ahogy az eddigi szavazatok alapján látszik, miszerint 60%-a alatt lebegett, mert maga az atmoszféra is nagyon helyén volt. Robbie Amell nagyon jól hozza a karakterét. Az már nagyon kevesen tudják, hogy az elején short filmként mutatták be [2016], és maga Robbie Amell játszott benne, ezzel sikerrel meggyőzték a producereket, hogy adjanak pénzt egy egész estés filmre. Egyszer mindenkinek látnia kell!