Sérülés

Concussion

2016.03.10 Curacao86

Rendkívül elgondolkodtató, néha megrázó, olykor megható film. Will Smith nagyon képes hatni az emberre, ahogy a hit és tudomány együttes erejét próbálja közvetíteni az üzlettel és politikával szemben. Ez egy olyan alkotás és alakítás, amire emlékezni... Több

2019.01.04 szabomarc

Nagyon jó feldolgozása a valós eseményeknek. Szeretem Will Smith ilyen jellegű filmjeit, ezekkel bizonyítja, mekkora színész - a kisebb ballépéseivel együtt is. Ajánlom mindenkinek, bár elképzelhetőnek tartom, hogy van akit nem fog meg annyira ez a történet alapvetően.

2018.07.17 czerik

Nagyon jó film egy valós problémáról. Ajánlom mindenkinek.

2021.10.11 De Matt

Jelentős, fontos téma

A „Sérülés” egy nagyszerű film egy olyan témáról, amely megkerülhetetlen manapság. Az amerikai futballnak – sajnos – nagyon sok áldozata van, és már ideje volt egy filmet készíteni erről. A film mindkét főszereplője – Will Smith és Alec Baldwin – nagyszerűen teljesít, a történet valódisága pedig még hozzáad az amúgy is jó film értékéhez.

2016.01.17 Ragemarci

Persze igaz történet így a karakter ilyen, de a vallásosságot kicsit túlerőltették, ráerőltették a nézőre. Smith meg nem rossz, de indokolatlanul sokszor használja a szomorú, fátyolos tekintetet. A végén meg megemlítenek még egy nem Steelers játékost... Több

2017.01.27 Olivér Rózsa

Aránylag jó film volt és érdekes. Csak azért nem kap maximális pontot mert kicsit lassú volt a vezetése a filmnek. Nem semmi hogy csak párévvel ezelőtt jöttek erre a betegségre rá

2017.01.30 Gábor Rózsa

Jó film. Tipikus ilyen sporttal kapcsolatos téma igényes kivitelben. Leköt és viszonylag újszerű a téma is erre fele legalábbis. De semmikép nem egy nagy kedvenc csak egy átlagos jó film.

2018.02.27 Deniel

NAGYON jó film és elgondolkoztató a mondanivalója! Tegyél bármilyen jót a világnak, ha az szembe megy a nagytőkések akaratával, akkor mindent megtesznek, hogy bemocskoljanak, elássanak, félreállítsanak csak mert a pénz és a hatalom mindennél fontosab... Több

2019.10.06 Hondati

Felkavaró sportfilm

Remek film a keserű valóságról.Fentről és lentről,mennyről és pokolról, ahogy emberek válnak áldozattá és nincs megoldás csak harc a halálig.Gladiátorok, akik milliókat szórakoztatnak és nem számít semmi csak a hírnév és a pénz. Will Smith legjobb filmje!

2016.06.30 veress75

A színészi játék számomra Oscar díj-as, a tudomány a felfedezés mögött lenyűgöző és az, hogy igaz történeten alapul hihetetlen. A film bizonyítja, hogy egy ember is képes a dolgok megváltoztatására.

2017.09.01 Zsuzsy

Megható, magával ragadó igazi dráma. Van mondanivalója és az eseményekbe igazán bele éltem magam. meggyőző és hiteles színészi alakítás, profi szereplés és rendezés.

2017.01.10 Wolowitz

Borzasztóan telibe lett találva és imádtam. Ez a film kiváló lett. Nem is tudok mást mondani, mint, hogy fantasztikus minden téren csak dicsérni tudom mivel elvarázsolt. Szerintem egy ilyen filmet az egész családnak látnia kell mert hihetetlen.

2017.02.23 időjós

Én sem csípem az amcsi focit, de döbbenetes volt ezt így hallani. Leginkább persze azért, mert gondolom egytől-egyig valós esemény. Nagyon tetszett ez a film. Jó a téma, és jó a rendezés. Will Smith pedig mindig teli találat.

2016.02.03 Kandurbaba

Komoly, erős film. Hihetetlen hogy mi meg nem történik a valóságban. Nagyon megfogó, megdöbbentő film, ami reálisan mutatja be a történéseket. A színész alakítása profi.