Családi kötelékek

Miguel Ángel Solá
Benjamín Amadeo
Sofía Gala
Cecilia Roth

A kétségbeesett és zavart Alicia a lehetetlenre is vállalkozik, hogy megmentse fiát a börtönbüntetéstől. A fiút azzal vádolják, hogy megpróbálta megölni a volt feleségét.

(hp)

2023.10.13 Della Street

Az argentin Édes Anna

Végig ez járt a fejemben. Nekem tetszett. Érdemes megnézni. Van pár zseniális részlet, és van pár erőltetett. Összességében ajánlom.

2023.06.20 Fikatours_blogger

Rég láttam ennyire jól komponált drámát.

2020.08.18 Havier85

Nem egy kiemelkedően izgalmas thriller, de a feszültséget sikerül megfelelően adagolnia, a történet is szépen építkezik az egyszerűsége ellenére is. Egyszer mindenképp érdemes megnézni, aztán lehet, hogy gyorsan elpárolog az ember fejéből, de miközben néztem, nekem tetszett.

2020.08.14 Zoltán

Nekem valahogy nehezen feküdt ez a film. Egyébként sem vagyok túlságosan oda a krimiért, de ez a sztori nekem túl bonyolult volt. De az is lehet, hogy egyszerűen csak képtelen voltam ráhangolódni a történetre. Mindenesetre még így is azt gondolom, hogy egy próbát mindenképpen megér.

2020.08.13 petresku

Egészen húsbavágó, ami a film mondanivalóját illeti. Engem nagyon szíven talált, és persze hozzájön még a feszült és komor hangulat is, ami összességében eléggé sötét élmény hagy maga után. Nagyon rá kell hangolódni, szóval kell ehhez a filmhez egy bizonyos kedélyállapot.

Ozark
2017