Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Az igazság ára (2011)

The Lincoln Lawyer

TomÁcs   2019. 12. 30.

Remek film, amely végig megtartja azt a kettősséget, hogy bűnös vagy nem bűnös az emberünk.

Thibo84   2019. 03. 30.

Tetszett a film. Jó a történet – egy pici csavarral a végén –, némi humorral megspékelve. A szereplőkre sem lehet panasz, Matthew McConaughey nagyot alakít ebben a filmben is.

szaka123   2016. 01. 25.

Matthew engem meglepett ezzel a filmmel. Nagyon tetszett, hogy nem gagyi vígjátékokban próbálkozik. Innen egyenes út vitte az Oscar felé! Jó film, érdekes, meglepő fordulatokkal. Érdemes megnézni, akár többször is! :)

Edii   2015. 04. 21.

A történetre nem tudom mit mondjak, teljesen sablonos sztori, azt kapjuk amit várunk. A színészek miatt viszont mindenképp érdemes megnézni, ők viszik a filmet. De csak egyszer nézhetős kategória.

harnas1207   2019. 05. 16.

Egyszer nézhető és könnyen felejthető film. Sablonos sztori. Lehet azért éreztem csalódásnak, mert többet vártam tőle.

Matthew McConaughey

A film eredeti címe (The Lincoln Lawyer) utalás arra, hogy Haller Lincoln márkájú limuzinnal jár.

(mrarizona)

Frances Fisher egy nappal azután kezdte meg a jeleneteinek felvételét Los Angelesben, hogy az előző filmes munkáját befejezte.

(SódóGA)

Mickey Haller figurája a “Kilenc Sárkány” című Michael Connelly-regényben is megjelenik.

(SódóGA)