Az igazság ára (2011)

The Lincoln Lawyer

szaka123   2016. 01. 25.

Matthew engem meglepett ezzel a filmmel. Nagyon tetszett, hogy nem gagyi vígjátékokban próbálkozik. Innen egyenes út vitte az Oscar felé! Jó film, érdekes, meglepő fordulatokkal. Érdemes megnézni, akár többször is! :)

Edii   2015. 04. 21.

A történetre nem tudom mit mondjak, teljesen sablonos sztori, azt kapjuk amit várunk. A színészek miatt viszont mindenképp érdemes megnézni, ők viszik a filmet. De csak egyszer nézhetős kategória.

Thibo84   2019. 03. 30.

Tetszett a film. Jó a történet – egy pici csavarral a végén –, némi humorral megspékelve. A szereplőkre sem lehet panasz, Matthew McConaughey nagyot alakít ebben a filmben is.

harnas1207   2019. 05. 16.

Egyszer nézhető és könnyen felejthető film. Sablonos sztori. Lehet azért éreztem csalódásnak, mert többet vártam tőle.

sabnock666   2019. 09. 07.

Már megint deja vu... Mintha már láttam volna ezt a filmet,más környezetben,és más szereplőkkel.Sok újat nem adott,és plusz impulzusokat sem.

Matthew McConaughey
Matthew McConaughey

A film eredeti címe (The Lincoln Lawyer) utalás arra, hogy Haller Lincoln márkájú limuzinnal jár.

(mrarizona)

Frances Fisher egy nappal azután kezdte meg a jeleneteinek felvételét Los Angelesben, hogy az előző filmes munkáját befejezte.

(SódóGA)

Mickey Haller figurája a “Kilenc Sárkány” című Michael Connelly-regényben is megjelenik.

(SódóGA)