Az igazság ára

The Lincoln Lawyer

2022.10.22 Erik Csok

Nekem tetszett ez a mozi. Jók voltak a jelenetek, izgalmas volt a maga módján, jó volt a sztorija, és Matthew McConaughey is jól játszott, jól állt neki ez a szerep, és jó színésznek tartom. Jó volt látni, hogy ebben az időben már elkezdett ilyen kom... Több

2022.02.08 dailyfilmsan

Szeretem Matthew McConaughey-t, legyen komoly vagy bohókás szerep, mindig a magáévá tudja tenni. Nagyszerű színész, aki egy átlagos kaliberű krimit is feldob. Számomra a film története nem volt nagy szám, voltak benne fordulatok, de kikövetkeztethet... Több

Már megint deja vu... Mintha már láttam volna ezt a filmet,más környezetben,és más szereplőkkel.Sok újat nem adott,és plusz impulzusokat sem.

2019.03.30 Thibo84

Tetszett a film. Jó a történet – egy pici csavarral a végén –, némi humorral megspékelve. A szereplőkre sem lehet panasz, Matthew McConaughey nagyot alakít ebben a filmben is.

2022.05.25 Dorkateo

Már nyilván kiderült rólam, hogy nem én vagyok az akciófilmek és a krimik legfőbb fanja. Nekem fontosabb a stílus, az érzelmek, és nem lehet elkábítani csattanós megoldásokkal sem. Szóval a Lincoln Lawyer számomra nagyon jó film, mert van stílusa, fa... Több

2016.01.25 szaka123

Matthew engem meglepett ezzel a filmmel. Nagyon tetszett, hogy nem gagyi vígjátékokban próbálkozik. Innen egyenes út vitte az Oscar felé! Jó film, érdekes, meglepő fordulatokkal. Érdemes megnézni, akár többször is! :)

2019.05.16 harnas1207

Egyszer nézhető és könnyen felejthető film. Sablonos sztori. Lehet azért éreztem csalódásnak, mert többet vártam tőle.

2019.12.30 TomÁcs

Remek film, amely végig megtartja azt a kettősséget, hogy bűnös vagy nem bűnös az emberünk.

2015.05.14 Syracuse

McConaughey egyik legjobb alakítása egy kommersz filmben. Írták előttem, hogy egyszer nézős film, de én két héten belül kétszer is megnéztem, a színészek miatt.

2019.01.14 szabomarc

Nagyon tetszett a történet, fordulatos, érdekes, izgalmas. Nagyon jó volt az egész az első perctől az utolsóig, mindenkinek ajánlom, aki szereti a hasonló tematikájú filmeket.

2018.09.20 Deniel

Imádtam ezt a filmet az elejétől a végéig! Mathew McConaughey zseniálisat alakított benne a sajátos humorával, stílusával, ami igen felviszi a nézhetőséget, de ezen kívül a sztori is elég fűszeres volt, ami nagyon jól leköti a figyelmet. Nem az a nag... Több

2015.07.26 szd91

Az utóbbi idők egyik legjobb akció drámája. Sajnos nem kapott annyi promot mint kellett volna. Matthew McConaughey végre nem romantikus szereben, ami nagyon jól is áll neki. Aki szereti a nyomozós filmeket annak kötelező.

2018.04.23 schvarz

Elgondolkoztató, mély tartalommal bíró film, ami egyáltalán nem kiszámítható. Van benne fordulat, izgalom. A színészek alakítása eredeti, tehetségesen alakítják a kakakert.

2015.08.12 Rikudou6

Szerintem nagyon jól sikerült ez a film, mert összetett, és a témája is olyan dolgokat dolgoz fel, amiket fel sem tudunk fogni. Biztos megnézem még egyszer, pedig nem sűrűn szoktam egy filmet kétszer nézni.