MP170506   2019. 11. 28.

Ez a film szerintem azoknak lesz szórakoztató, akik értik és szeretik a nyolcvanas évekbeli filmeket. Igazán őrült egy film, bár nem is lehet mást várni a Coen testvérek, főleg így, hogy melléjük rendezőként Sam Raimi társult. Nagyon jó kis film, tele ötlettel, szórakoztató alkotás, egy kiváló színésszel: Bruce Campbellel, aki itt is remekül formálja meg karakterét, de tőle nem is lehet mást várni.

Owotonor   2020. 01. 13.

Sam Raimi egyik alig ismert rendezése naná hogy Bruce-al szerepben. Mely részben noir mivoltából fakadóan a 2 héttel ezelőtti Halálos igézethez hasonlítható rajzfilmes hangvilággal, tarkabarka, és sokoldalú poén gyárral, amiket jóformán megállás nélkül zúdultat a néző pofájába. Hullajó féle hiperaktíváltan, és azt idéző operatőri megközelítéssekkel. Találékony ötletekből pedig nincs hiány, és a ' Nooormális?? ' című szakadtató műsorból a bal oldali egyén Besenyő Pistát juttatta eszembe kinézetre, még cselekvő gesztusaik is kisebbfajta hasonlóságot mutattak, egyes jelenetek leforgása alatt.