Csajvadászat

Csajvadászat

I rymden finns inga känslor

Samnek új barátnője van, és szeretne összeköltözni vele. Jobb híján a szerelmesek magukhoz veszik Simont. Alaposan megtervezik az életüket, pontosan beosztják a napi teendőket. Ám hiába minden, két ember társaság, három már tömeg. Egy idő után Frida besokall, és elköltözik. Sam depressziós lesz a lány elvesztése miatt, és Simon nyugalomban lévő rendszere is felborul. Simon rájön, hogy itt csak egy új barátnő segíthet. Jennifer ideális jelöltnek tűnik Sam számára.

Rendező: Andreas Öhman
Forgatókönyvíró: Jonathan Sjöberg, Andreas Öhman
Ország: Svédország
Premier (HU): 2011.09.22.

2023.06.05 dandelion1983

Az elején a stílusa miatt nem igazán fogott meg a film, gondolkodtam is rajta, hogy folytassam-e egyáltalán. Örülök, hogy végül végignéztem, mert nagyon bájos, kedves romantikus film lett belőle. Könnyed, néhol humoros köntösben mutatja be, milyen az élet egy aspergeres testvérrel. Nekem tetszett.

2017.12.09 Berto49

Nagyon tetszett ez a svéd film! Bár egész más témájú filmek, mégis eszembe jutott az Amelie... és a Lé meg a Lola, ugyanis a rendezés ugyanolyan friss, meglepő és sziporkázó. Tematikailag némileg hasonlít az Esőemberhez.

2016.03.17 Sniper

Az északi fimes vizeket nézve egy igen kellemes, szinte szórakoztató darabbal volt dolgom. Mostanába ez kb a harmadik filme, amit látok Asperger syndróma témában, de megállja a helyét.

2015.03.02 Mirci

Attól eltekintve, hoy szerintem túlromantizáljá az Aspergeres embereket, ez egy nagyon jó film és semmit nem vesz le a színvonalából.

Szerelem és anarchia
Te, én meg ő