Csinibaba

Csinibaba

2022.07.29 Reitman

Ez nagyon jól sikerult! Nagyon magyar vígjáték, és nem akar másolni másokat(ami ritkasag manapsag).

2019.05.02 indingo

A hatvanas évek zseniális tükörképe az akkori dallamos zenéikkel, tele poénnal, iróniával, néhol groteszk a film és hogy mi volt a célja, talán ezekkel az eszközökkel próbálták bemutatni milyen korszakban éltek és mit próbáltak tenni hogy egy kicsit kinyíljon a világ.

2019.02.20 harnas1207

Tipikus magyar film, ami megidézi a szüleink gyerekkorát. Ha másért nem is egy kis retró hangulatért érdemes megnézni.

2021.03.26 Rea387147

Örök kedvencem

Ezt még a nagyszüleimmel láttam először. Aztán, miután megnéztük, az egyik kedvencem lett. Imádom. A zenei világát, a szereplőket, a látványvilágát nagyon szeretem. Valamint a szereplők is nagyszerűek, és bármilyen korosztálynak bátran tudom ajánlani ezt a zenés filmet. (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧

2016.02.14 doroffee

Zseniális! Nagyon jó görbe tükröt mutat be a '60-as évek Magyarországáról, popkultúrájáról, államvezetéséről. Nekem tetszett a patchwork-szerű szerkezeti stílusa, a poénok pedig óriásiak (a lottószámos a legnagyobb poén, amit filmben hallottam valaha).

2015.08.16 doffy_joka

Ismét egy szánalmas, unalmas és röhejes film, aminek se eleje se vége. Az izgalom messze elkerüli ezt a filmet, ahogy engem is elkerült, az unalom már kevésbé került el. Szóval ez nem jött össze.

2021.05.25 Drawen H.

Zseni

Tímár Péter egy zseni. Asszem, nem kell többet hozzáfűzni. Minden filmje üt.

2016.04.28 Cordelia Bennett

Remek szatíra azoknak, akiknek van fogalmuk a 60-as évek Magyarországáról. Jó zenék, rengeteg ismert arc. Nevethetünk azon, amin sírni is lehetett volna. Tehetségkutató, csajozás és kivándorlási tervek a szocializmusban.

2018.03.13 Evok1909

Kövezzenek meg érte de szeretem. Remek zenék, és szerintem korrekt színészi játék jellemzi. Ráadásul egy eléggé szomorú korszakát képes átadni úgy a történelmünknek, hogy valamiféle romantika lengi át.

2015.10.23 Mano35

Klasszikus vicces magyar vigjatek egyedi hangulattal es humorral. Nem egy eget rengeto film de azert szorakoztato, lekoti az embert. Egyszer erdemes megnezni.

2016.02.21 zsfarkas

Az egyik legjobb magyar film. Sokan mondták ripacskodásnak, de szerintem nem az. Sokat mondó, mert hátterében olyan dolgok állnak, amit csak a magyarok értenek.

2015.10.23 Bimbi

2017.12.02 süti1999

Rengetegszer láttam ezt a filmet és mindig meglepve hallom, mikor valaki nem is hallott még erről a filmről .Szerintem a 90-es évek egyik legjobb magyar filmje, érdemes legalább egyszer megnézni.