Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Chicago

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Az egyik legjobb musical amit láttam. Imádom a film minden mozzanatát. A zenéket pedig mindenki ismeri. Kicsit lehangoló a történet néhol de ez hozzátartozik a film hangulatteremtéséhez.

Berto49   2017. 05. 14.

A világ legjobb filmmusicalje, a Cellatangó pedig a filmtörténet legjobb koreográfiája. Már csak ezért is érdemes volt feltalálni a filmet. Csak szuperlatívuszokban lehet erről a filmről írni. Egy lakatlan szigetre elsőként ezt a lemezt vinném magammal! A 6 elég szép szám, de többet érdemelt volna "Oscar bácsi" szobrából.

diumiu   2018. 01. 31.

Nagyon szeretem a musicaleket, ugyan nem ez az abszolút kedvencem, de szeretem. A szereposztás jól sikerült, a zenék és a koreográfia is, ezen belül a "Cellatangó" nagy kedvencem.

Galway   2016. 02. 09.

Jobbakat hallottam róla mint amilyen szerintem. Van benne egy-két betétdal ami tetszett de önmagában nem lett kedvenc.

s0ltau77   2015. 09. 05.

Nem lett egy fantasztikus világmegváltó alkotás. Egynek is épphogy csak elmegy. De még benne van a nézhető kategóriában. Sajnos nem tudok túl sok pozitívat mondani erről a filmről. Talán a karakterek játéka az ami egyedül nézhetővé tette és kész. Nem hagysz ki vele semmit ha nem nézed meg.

Rob Marshall
Christine Baranski
John C. Reilly
Taye Diggs
Taye Diggs
John C. Reilly
Queen Latifah

Gwyneth Paltrow is közel volt hozzá, hogy megformálja Mary Sundhine vagy Roxie Hart karakterét.

Winona Ryder is majdnem szerepet kapott a filmben.

Goldie Hawn neve is felmerült Mary Sundhine vagy Roxie Hart szerepére.