Csipkerózsika

Sleeping Beauty

2022.05.23 JRD

Egyszerű mese. Van a jó. Jön a gonosz. Lesz egy kis csetepaté, aztán a jó győz, és a gonosz meghal. Végül pedig mindenki boldogan él, amíg... Mégis szórakoztató, és a dalok magukkal ragadják a nézőt. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.05.14 indingo

A történet a szokásos. Jön a királyfi és megmenti a 100(!) éve szundikáló, de persze egy percet se öregedő lányt, akinek ennyi durmolás után még a haja és a sminkje is tökéletes.

2019.08.02 Ms. Akárki

Tipikus történetű disney mese. Gonosz megtámadja a jót és ezért a hős hercegnek kell megmentenie a mély álomba zuhant ártatlan királylányt. Egyedül azért nem szeretem annyira ezt a mesét, mert a nőket nagyon gyengének, egysíkúnak ábrázolják. A zenéi gyönyörűek és fülbemászóak.

2019.03.23 Timcsi

Látványra hozta a szokásos Disney színvonalat. A története kiszámítható, de azért szerethető.

2017.05.14 TribeBubu

Bár szerintem kissé buta a karakterek grafikája Disney-hez képest, de egész hangulatos, a hátterek meg gyönyörűek. Viszont nagyon unalmas volt ez a rajzfilm. Tényleg csak akkor kapkodtam fel a fejem, amikor megjelent Demóna, de ő sajnos keveset szere... Több

2018.03.30 hackerjulcsi

Már-már örök klasszikusnak mondható ez a mesefilm. Egy jól ismert történet, szépen megrajzolt és hangzatos zenével tarkított köntösben. Nagyon tetszett, még szerintem sokszor meg is fogom nézni :)

2018.03.31 Zsceeeka

Nem a kedvenc Disney rajzfilmem, de azért a jobbak közé tartozik, Szép (tipikus) látványvilág, a sztorit mindenki ismeri (csak kicsit durvább formában), a dalok kellemesek.

2016.07.24 Leilani

Igazi klasszikus, az egyik kedvenc Disney mesém a mai napig, imádom a Once Upon a Time című dalt, főleg az angol vátozatát. Különleges, varázslatos hangulata van. Minden korosztály számára tökéletes.

2016.02.14 doroffee

Bájos mese, amelynek csodálatos a grafikája. Főleg azok a ruhák... nekem a későbbi, összetettebb Disney-mesék a kedvenceim, itt kicsit hiányolom a komplexitást a karakterekből.

2019.03.09 Vágottszemű

Régebben, amikor még kicsi voltam tetszett. Most, hogy újranéztem nem igazán. De ez lehet azért van mert kisgyerekeknek szól. Aki nem látta az nézze meg!

2018.01.23 zsani

Nagyon bájos és szép mese, igaz nem volt a kedvencem, de nagyon hangulatos és szépen kidolgozott rajzfilm.

2016.04.27 ereln

Nagyon szép mese mindenkinek ajánlom. Régi klasszikus, amit a család minden tagja nézhet. Szeretem benne, hogy mind a mai napig meg tudom nézni úgy, mintha még nem láttam volna és ez nagy szó.

2017.02.18 clay00

Gyerekkorom kedvence. Valahol minden kislány álma a szőke herceg, bármennyire is klisés. A magyar hangot Csengeri Attilával (ha jól emlékszem) szerintem nagyon eltalálták! De csak az eredeti 90-es évekbeli kép változata tetszik.

2019.06.18 Zsolti01

Nekem nagyon tetszett. A főgonosz nem volt olyan erős, de a története már klasszikussá vált, és mindenkinek ismernie kéne. Bátran ajánlom mindenkinek ezt a filmet.