Csontdaráló

The Longest Yard

2016.08.23 beus1987

Jó film volt, bár ilyen típusú film létezik vagy 10, de egyszeri nézésre megfelelő volt.

2015.05.10 Szeky

Ez talán az egyetlen Happy Madison film, ami ilyen szórakoztató lenne. A téma adja magát, amerikában nagyon nagy múltja van az amerikai focinak és a börtönnek. A kettő ötvözésével megkapjuk ezt a filmet, ami tele van humorral és szerethető karakterek... Több

2015.11.24 S.Marika

Huu már 10 éves film,de még mindig elég sűrűn adják a tévében. Adam itt kicsit komolyabb,keményebb szerepet kapott,de így is remek figura. Néhány poén kicsit már alpári stílusú de azért még belefér a filmbe.

2018.01.04 Dius0520

Hát én rohadt jókat röhögök rajta a mai napig :D imádom a börtönös filmeket, de ez tényleg toplistás.:)

2016.05.21 DarkLion

Én nem láttam az 1974-es filmet, de ez nem lett valami nagy dobás. Nézhető, van benne pár poén is, amin el tud mosolyodni az ember, de semmi extra, semmi ütős. Adam Sandler hozza azt, amit megszoktunk tőle, a rendező pedig igyekszik egy pörgős, izgal... Több

2015.02.19 gotencha

Többször nézhető, szórakoztató film, nagyszerű szereposztással, vagány zenével. Érdekes történet, Adam Sandler hozza a tőle elvártat.

2014.12.01 JamesBont

Peter Segal igyekszik a legjobb tudása szerint egy jó vígjátékkal szolgálni, de hiába minden igyekezettel, ebben a történetben nincs sok. Már az is nagy érdem, hogy egy ilyen közepes komédiát ki tudott kerekíteni belőle. A poénok nem mindig találnak célba, de a folyamatos próbálkozás legalább éberen tartja a nézőket.