Csontdaráló

The Longest Yard

2023.11.20 Gamehun638

Bármikor végig tudnám nézni. Még a jobb korszaka Sandlernek a filmezés terén... Nem szabad sokat várni tőle, de bőven hozza a vígjáték fogalmát. Jó színészekkel, jobbnál jobb poénokkal.

2021.07.17 Laca//Ho/rr/oR//

Egy jó kis börtönfoci Sandler-féle módon

Rengeteg börtönös film készült már különféle műfajokban. Egy újabb Sandler film, és szerintem ez is beletartozik a legjobb filmjei közé. Chris Rock, Burt Reynolds és William Fichtner sokat hozzá tudott tenni a filmhez. Nem ülepszik a sztori, remek, lendületes végig a cselekmény. Sok küzdelem van benne, és mindvégig egy célért küzdenek "hőseink", ami ennek a filmnek a motorja. Vannak benne jó, frappáns jelenetek, jó beszólások, szóval jó kis pörgős vígjáték. Voltak olyan magával ragadó jelenetek, amikhez nagyon jó zenei aláfestést csináltak, és ezzel megdobták a fontos részeket, mint pl. a fekete csapat csatlakozása a elítéltek focicsapatával, vagy a nagy meccs bevezetőjénél a végén. Fordulatos kis vígjáték, és a színészek is remekül alakították a saját karaktereiket.

Csak gyenge, és nem rossz. Persze csak azért, mert egy-két poén ül. Tényleg semmi nincs ebben a filmben, ami úgy megmaradna bennem, hogy ha visszagondolok rá, mosolyra húzódik a szám...

2017.10.28 indingo

Millió börtönös film készült már a filmtörténelemben, de ez benne van nálam a legjobb ötben. Lendületes a története, vannak benne célok és küzdelem. Adam Sandler is kedvelhető benne.

2019.07.23 Ms. Akárki

Tipikus Adam Sandler vígjáték. Semmi extra. Egyszerű alaptörténet és pár jólpozícionált poén. Nem egy maradandó film az biztos. Egyszer ha nincs más a tv-ben érdemes megnézni, mert jól kikapcsolja az embert, de főleg a szereplőgárda miatt csak.

2017.12.05 Deku

Borzasztó volt ez az egész szerintem nem kellett volna bele se vágni anyira érdemtelen. Ez az alkotás szörnyen rossz lett. Végig csak lelohasztott már az első olyan húsz perctől kezdve annyira szétuntam magam, hogy majdhogynem elaludtam.

2017.02.03 hszpp

Remek Adam Sandler film,ahogy nagyrészt a többi filmje is. itt már érezhető a fejlődés szerintem benne, nem az a tipikus bohóckodunk,és jókat poénkodunk,hanem ténylegesen van azért mondanivalója is a történetnek. Kifejezetten mókás részek is voltak benne azért, hűen maradtak Sandlerhez szerencsére:)

2022.01.28 Képkockák

Egy jól sikerült remake és Adam Sandler

Az eredeti filmet 2001-ben Gépállat SC néven mutatták be Vinnie Jones főszereplésével, és ahogyan manapság várható, pár év késéssel elkészült az amerikai, nagyobb költségvetésű változata, még több sztárral. A történet faék egyszerűséggel bír, és éppen emiatt annyira élvezhető a film, hiszen sosem akar több lenni, mint ami: egy egyszerű, majdnem kétórás akcióvígjáték. Bár manapság trendi Adam Sandlert cikizni, de szerintem akadnak jó filmjei, és ez is egy közülük, ráadásul nem szigorúan felnőttes poénokkal, hiszen én alig 10 évesen láttam, és roppant jól szórakoztam a felnőttesebb vicceken is. Amennyiben egy könnyű, esti mozira vágysz random felbukkanó Terry Crewsszal, akkor ez mindenképp egy jó választás lesz.

2018.07.23 Norbi

Nagyon jól kis film lett. Nem mindig bírom Adam Sandler-t , de most kivételesen azt kell hogy mondjam, hogy nekem most tetszett az egész szisztéma, amit a film felmutatott. Komoly- vicces részek egyaránt minőségűek voltak, néha kicsit vontatott, de engem nem zavart.

2018.05.02 Filmelemző

Kicsit bárgyú, kicsit gagyi, kicsit gyerekes, mégis szórakoztató, néhol kifejezetten nevettető. A 70-es éveket idézi kicsit a stílus, bár a szövegek maiak. Viszont a színészgárda kitesz magáért. El lehet lenni ezzel a filmmel, olyan egyszer nézős, ha... Több

2016.08.09 tvmérnök

Szerintem egy jó Adam Sandleres film . Barátommal együtt néztük és hozta amit vártam tőle. Bár a történet kisit kiszámítható , azért szórakoztató is és itt- ott van egy két jó poén is.

2015.06.09 Skarsh

A Csontdaráló talán az egyik legjobb Adam Sandler film, amit láttam eddig. Tele van humorral és szerethető karakterekkel. A sport és a börtön élet remek táptalaja a Happy Madison filmeknek. Rendesen hat az ember érzelmeire, nem tudnám megmondani hány... Több

2015.10.31 krysn95

Teljesen faja Adam Sandler móka. Sokkal jobb mint az eredeti. Egyszerű és ettől nagyszerű. Semmi alpáriság, badass zenék, mi kell még? Remek kikapcsolódás

2016.10.10 Macskínó

Jópofa Adam Sandler film, főleg a négerek tetszenek benne, közülük is Shreck, valami irdatlan nagy poénok vannak benne a sablonos első néhány perc után ami Courtney Cox melleire épít mert más érdekes sosem volt az első 15 percben ami nézhető lett volna.