Curon titkai

Curon

2020.09.22 jfruzsi97

Nézhető fantasy. Bár többet is kilehetett volna hozni belőle.Az alapkoncepció nem rossz. Sajnos a vege felé kezd kibontakozni a történet és kezd "izgalmasabb" lenni.

2020.08.17 palocsj

Nálam ez a sorozat nem igazán lépett túl a középszerűségen, nem azért mert pocsék lenne, egyszerűen csak túl nagy önismétlés az egész koncepció.

2020.06.04 priodom

Zseniálisan felépített sorozat. Egy rejtelmes alapsztorit speciális hanghatásokkal, démoni lényekkel, félelmet keltő gyertyákkal és egyéb szimbólumokkal turbóztak fel, minden van benne, ami a hideglelős rettegéshez kellhet. A rendezők magasra tették a lécet, nehéz lesz megugrani.

2020.05.29 Maric72

Titkon azért remélem, hogy lesz folytatása, mert akinek ilyen sztori kipattan a fejéből, annak biztosan van még ötlete, hogyan lehetne tovább csavarni rajta. Műfajilag sokkal inkább nevezném paranormális horrornak, a látható valóság és a bennünk rej... Több

2020.07.04 palocsj

Engem abszolút megfogott a hangulata, de a sztori maga már valahoy nem volt az igazi, szerintem bőven elfért volna ebben némi fordulat, amíg legalább a teljes összkép jobban kibontakozik. De ettől függetlenül szerintem érdemes belevágni.