Cypher

A Cypher című misztikus sci-fiben Morgan Sullivannek sikerül elhelyezkednie a nagyhatalmú Digicorp Technology-nál. A konszern azért alkalmazza Sullivant, hogy új személyazonosságot felvéve kémkedjen a cégnek a konkurens Sunways Systems-ről. Jack Thursby álnéven sikerül… Több

Rendező: Vincenzo Natali
Író: Brian King
Premier: 2002.10.07.
Jeremy Northam

2022.05.04 elekm90

Érdekes cyberpunk sci-fi, a vállalati kémkedésről kellően fordulatos (talán kicsit túlságosan is) sztorival. Sajnos az alacsony költségvetés rányomja a bélyegét, nem egy kötelező darab, de egynek oké.

2017.12.12 michal

Egészen kellemesen csalódtam ebben a filmben, Lucy Liu alakítása például teljesen meglepett, jól hozta azt a nem annyira állandóan kimért kemény női karaktert. Talán eleve a film alapötlete egy kissé idejétmúlt, szerintem már a megjelenéskor az volt, de ez annyira nem vesz el abból a minimális élményből, amit nyújtani tud.

2015.05.26 Denisqoo

Szeretném azt mondani, hogy ez egy jó film, és megéri megnézni, de sajnos halálra untam magam, nem is beszélve arról, hogy eleve a képi világa mennyire borzalmasan gagyi és kínos. Szerintem kihagyható.

A forgatás 35 napig tartott a kanadai Toronto-ban.Szerző: dulkap