Danny Collins

Danny Collins

2018.04.24 TomÁcs

Voltak jó karakterek és párbeszédek a filmben, amitől egy izgalmas elegyet kaptunk. Az apa-fiú-unoka kapcsolat is természetesre volt megalkotva nem éreztem művinek.

2017.04.15 indingo

Nem volt egy rossz, film picit közhelyes és a nyakamat tettem volna rá, hogy ez lesz a vége. Nem egy túlgondolt film, nem kell rajta sokat gondolkodni. Jó volt egy filmben látni Al Pacinot és Annette Beninget.

2016.05.23 VvV

Délutáni limonádé filmnek tökéletes. Nincs túlgondolva egyszerű a történet némi humorral.

2016.04.21 szoljhozzam

Kellemes film , azt tudom róla mondani. A dráma és a vígjáték határán táncol. Teljesen rendben volt a film, egyszer mindenképp meg lehet nézni. Al Pacinot rég láttam már filmben.

2015.09.12 Ragemarci

Egy csúcson túl lévő sztárról, remekül megírt "tolvajnyelvvel", kicsit túl sziruposan tálalva.

2016.06.27 Kirana80

Humoros, minden szereplő aranyos karakterek találhatóak a filmben. Nagyon tetszett a főszereplő nem adom fel szülői hozzáállása, ha a film egy megmosolyogtató aranyos filmnél nem is több, Al Pacino-t nem tudom elfelejteni, ahogy énekelt, és ahogy tökéletesen hozott egy lepukkant kiégett rocksztár figurát.

2016.10.10 Hablaty

Egyszerű gondolkodású film, egy kedves történettel. Nézhető kategória neves szereposztásban.

2015.06.16 cunci

Nagyon kíváncsi lettem a filmre, mikor megláttam, hogy a 75 éves Al Pacino is szerepel benne. Azt kell, hogy mondjam egy élmény volt. Al Pacinot nagyon szerethető figurát játszik, és nagyon jók a párbeszédek is.

2015.08.28 tamas84

Megmondom őszintén, nem túl nagy várakozásokkal ültem be a filmre, de nagyon kellemeset csalódtam. Kimondottan jó film lett, Al Pacinot szerintem évekkel ezelőtt láttam már ennyire erősnek, remek alakítást nyújtott.

2016.02.08 RobThe10

Al Pacinot nagyon jó volt látni, habár féltem hogy ezzel csak beégeti magát, mint a Jack és Gillel. De nem! Nagyon kedves, aranyos filmje volt! Minden perce magával ragadott! :)