Danny Collins (2015)

Annette Bening
Melissa Benoist
Annette Bening

TomÁcs   2018. 04. 24.

Voltak jó karakterek és párbeszédek a filmben, amitől egy izgalmas elegyet kaptunk. Az apa-fiú-unoka kapcsolat is természetesre volt megalkotva nem éreztem művinek.

indingo   2017. 04. 15.

Nem volt egy rossz, film picit közhelyes és a nyakamat tettem volna rá, hogy ez lesz a vége. Nem egy túlgondolt film, nem kell rajta sokat gondolkodni. Jó volt egy filmben látni Al Pacinot és Annette Beninget.

VvV   2016. 05. 23.

Délutáni limonádé filmnek tökéletes. Nincs túlgondolva egyszerű a történet némi humorral.

Ragemarci   2015. 09. 12.

Egy csúcson túl lévő sztárról, remekül megírt "tolvajnyelvvel", kicsit túl sziruposan tálalva.

Hablaty   2016. 10. 10.

Egyszerű gondolkodású film, egy kedves történettel. Nézhető kategória neves szereposztásban.

szoljhozzam   2016. 04. 21.

Kellemes film , azt tudom róla mondani. A dráma és a vígjáték határán táncol. Teljesen rendben volt a film, egyszer mindenképp meg lehet nézni. Al Pacinot rég láttam már filmben.

cunci   2015. 06. 16.

Nagyon kíváncsi lettem a filmre, mikor megláttam, hogy a 75 éves Al Pacino is szerepel benne. Azt kell, hogy mondjam egy élmény volt. Al Pacinot nagyon szerethető figurát játszik, és nagyon jók a párbeszédek is.

Al Pacino hosszú évek karrier romboló színészkedése után egy igazán testhez álló szereppel tért vissza, és bizonyítja, hogy megvan még benne az a tűz, ami úgy tűnt végleg kiveszett belőle. több»

Kedves mese egy öregedő rocksztárról, aki John Lennon hozzá intézet és 40 év késéssel kézbesített levelének hatására új életet kezd. több»