Danny Collins

TomÁcs   2018. 04. 24.

Voltak jó karakterek és párbeszédek a filmben, amitől egy izgalmas elegyet kaptunk. Az apa-fiú-unoka kapcsolat is természetesre volt megalkotva nem éreztem művinek.

indingo   2017. 04. 15.

Nem volt egy rossz, film picit közhelyes és a nyakamat tettem volna rá, hogy ez lesz a vége. Nem egy túlgondolt film, nem kell rajta sokat gondolkodni. Jó volt egy filmben látni Al Pacinot és Annette Beninget.

VvV   2016. 05. 23.

Délutáni limonádé filmnek tökéletes. Nincs túlgondolva egyszerű a történet némi humorral.

Ragemarci   2015. 09. 12.

Egy csúcson túl lévő sztárról, remekül megírt "tolvajnyelvvel", kicsit túl sziruposan tálalva.

Hablaty   2016. 10. 10.

Egyszerű gondolkodású film, egy kedves történettel. Nézhető kategória neves szereposztásban.

Kirana80   2016. 06. 27.

Humoros, minden szereplő aranyos karakterek találhatóak a filmben. Nagyon tetszett a főszereplő nem adom fel szülői hozzáállása, ha a film egy megmosolyogtató aranyos filmnél nem is több, Al Pacino-t nem tudom elfelejteni, ahogy énekelt, és ahogy tökéletesen hozott egy lepukkant kiégett rocksztár figurát.

szoljhozzam   2016. 04. 21.

Kellemes film , azt tudom róla mondani. A dráma és a vígjáték határán táncol. Teljesen rendben volt a film, egyszer mindenképp meg lehet nézni. Al Pacinot rég láttam már filmben.

Annette Bening
Melissa Benoist
Annette Bening

Al Pacino hosszú évek karrier romboló színészkedése után egy igazán testhez álló szereppel tért vissza, és bizonyítja, hogy megvan még benne az a tűz, ami úgy tűnt végleg kiveszett belőle. több»

Nagyon is egyedi filmmel van dolgunk, kiváló atmoszférával és egy jelentőségében és minőségében is olyan alakítással Al Pacinotól, amelyre hellyel-közzel már egy évtizede várunk. több»

Kedves mese egy öregedő rocksztárról, aki John Lennon hozzá intézet és 40 év késéssel kézbesített levelének hatására új életet kezd. több»