Bűnös vágy

Dark Desire

2023.11.05 MP170506

Az első évad tetszett, fordulatos volt, izgalmas. De a második évad számomra már nagyon összevisszaság volt. Képzelgés, csapongás, se eleje, se vége. Csalódás...

2021.10.24 Timcsi

A története közepesnek tűnt, de a vége nagyon tetszett. Lehetett volna rövidebb, volt pár rész, amiben alig történt valami.

2021.10.11 indingo

Összességében tetszett a sorozat. Néha jó kiszakadni az amerikai sorozatok erdejéből. Jól indult, a közepére kicsit elfáradt, de a végére megint izgalmas lett.

2022.01.06 Szilonka

Érdekes történet volt, kifejezetten jó befejezéssel. Lehetett volna rövidebb, mert a történet összetettségét tekintve 10 részbe is belefért volna a story.

2023.02.14 Vali

A vágy, ami mindent átsző

Fúú, hát ez teljesen odaszegezett a képernyő elé. Átjön az a vágy, a mi hajtja Almát Darióhoz. És közben lassan kiderül, hogy majdnem mindenki majdnem mindenkivel szexelt már az idők folyamán. De még sincs pornó hatása, mert a cselekmény ezen kívül f... Teljes kritika

2020.08.23 ofszet

Ügyesen lavírozik a szappanoperák és a krimik határmezsgyéjén, amitől néha egy kicsit unalmas vagy felemás, de határozottan jó a végeredmény.

2022.01.06 Manfred393292

Imádtam

Voltak hibái, de hmm... Még ilyen szexjelenetes sztorit, pls.

2023.05.25 Rozmaring Tündér

A szappanopera és a soft porno egymásra találásából egy új műfaj született. Jó is lehetett volna, de sokszor követhetetlen volt a történet és zavart a sok képzelgés is a szereplők részéről. A történet átlagos, a színészi játék valahogy nekem nem jött... Több

2021.01.07 Kocczos

Sötét, borongós és nagyon szenvedélyes sorozat, amin végig ül valami mélybordó mexikói hangulat. AKi szereti az ilyesmit, az imádni fogja.

2020.12.19 Remes982

Unalmas és sablonos sorozat, ami nagyon szeretni valami eredetit villantani, de ez nem igazán megy neki, sem stílusában, sem hangulatában, sem történetében.

2020.09.02 Remes982