Sötét égboltok

Dark Skies

A film forgatását 2012. augusztus 3-án kezdték meg, és 2012. augusztus 31-re el is készültek a felvételekkel.Szerző: Kóborló

Kezdetben found footage filmes technikában akarták elkészíteni a filmet.Szerző: Kóborló

A filmbéli Lacy szerepére Jessica Biel, Anne Hathaway, Haylie Duff és Heather Matarazzo színésznők nevei jöttek szóba, de amikor Keri Russell színésznő érdeklődését fejezte ki a szerep iránt, már csak vele akarták leforgatni a készülő filmet.Szerző: Kóborló

A filmet PG-13 korhatárra lőtték be Amerikában, ami annyit jelent, hogy a film 13 év alatti gyerekek számára szülői felügyelet erősen ajánlott! Szerző: respect the movies

Keri Russell végül azért vállalta a film női főszerepét, mert egy olyan anyát kellett alakítania a filmben, akinek harcolnia kell a családjáért egy nem mindennapi esemény során és ez az ötlet nagyon tetszett a színésznőnek!Szerző: respect the movies

A film női főszerepére a stúdió mindenképp Keri Russell színésznőt szerette volna leszerződtetni!Szerző: respect the movies

A filmért a Blumhouse Productions volt felelős, aki eddig már olyan horrorfilmekkel örvendeztette meg a műfaj kedvelőit mint az Insidious, Ouija, Sinister, Paranormal Activity vagy az Széttörve!Szerző: respect the movies

A film rendezője és forgatókönyvírója Scott Stewart, mindössze 6 hét alatt írta meg a forgatókönyvet!Szerző: respect the movies