Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

BÉLA   2021. 05. 23.

Szuper

Teljesen oké a film.

Kóborló   2020. 04. 15.

A szegény ember logikai buktatókkal kikövezett Alienje

Mikor eme film 2017-ben megérkezett a magyarországi mozik kínálatába, szinte az elsők közt akartam lenni, akik láthatják ezt a sci-fi elemekbe burkolt horrort. Emlékszem, szinte minden filmes kritikát kerültem róla a megtekintése előtt, de még az elő... teljes kritika»

Deku   2017. 10. 22.

Kicsit nem ezt vártam és itt most meglepett mert ez nagyon jól szólt szerintem. Csúcs volt. Na ez a film nagyon aranyos és szuper lett, tipikus tévében nézős fajta amit jó többször is megtekinteni.

indingo   2017. 04. 11.

Elég kis bénácska volt. Logikátlan döntések sorozata követte egymást, a szereplők tettei érthetetlenek. Kiszámítható volt a vége. Kár érte pedig nagyon vártam.

dulkap   2017. 03. 31.

Technikailag jól van megcsinálva és időnként a feszültség is rendben van, de sajnos annyi logikátlanság és baki van benne, hogy ha ez így lenne a valóságban kb hetente zuhanna a fejünkre egy űrállomás. Pedig a színészek jól lettek összeválogatva és a... több»

Orosz István   2017. 07. 19.

Nekem nem igazán nyerte el a tetszésemet. Feltehetőleg lesz folytatás csak remélni tudom, hogy az jobban fog remekelni. A látvánnyal, és a szereplőkkel nem volt baj, de végig egy űrhajóban játszódik a történet, és ez kicsit unalmassá teszi.

Berto49   2017. 06. 07.

Sokan erős koppintásnak vélik, de szerintem nem az, hiszen a földön kívüli élet ábrázolásának csak két lehetősége van: vagy az idegenek a földi élet elpusztításra törekednek, vagy barátságosak, a velünk való kommunikációra, együttműködésre törekednek... több»

A film összbevétele 100 541 806 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 90 908 003 forintot termelt. A hazai mozik összesen 62 876 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film bemutatása előtt felreppentek olyan pletykák a készülő produkcióról, hogy a híres Marvel karakter, Venom előzményfilmje lesz. Ezt végül magának a forgalmazó stúdiónak kellett cáfolnia.

(Kóborló )

Rebecca Ferguson eleinte nem akarta elfogadni a neki szánt szerepet, viszont a film rendezőjének, Daniel Espinosának végül sikerült meggyőznie a színésznőt.

(Kóborló )

Az idegen lény létrehozásában nem csak CGI-t használtak, hanem gyakran alkalmaztak bábot is.

A színészek szinte a film teljes hossza alatt dróton lógtak.

A film világpremierje a South by Southwest filmfesztiválon volt 2017. március 18-án.

Ha elfogadjuk, hogy a természet egyik legfőbb törvénye az álcázás, akkor most elégedetten biccenthetünk: az utóbbi hónapokban ez a második olyan film, amelynek előzetese értelmes, összetett sci-fit ígért. Közepes horror lett belőle. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. több»

Lehet létjogosultsága egy huszadik (százhuszadik) olyan filmnek, amelyben az űrhajósok utastársa a Halál? Hát, ha így csinálják, akkor lehet. Élet. Kritika. több»

A teljes játékidő alatt gravitáció nélkül mozgó karakterekkel együtt itt-ott mi is szívesen belesikoltanánk az űrbe (letojván, hogy azt úgysem hallja senki), ráadásul a finálé sem szokványos, mindez pedig kielégítő kárpótlás lesz azoknak, akik az ártó szándékú idegen helyett inkább attól félnek, semmi eredetit nem látnak majd itt. 70/100 több»