A parazita (1994)

Will Patton
Keith David
Yaphet Kotto

JRD   2022. 09. 05.

Egy film a sci-fik világából. Emlékszem, hogy anno moziban nézve fogadtunk, hogy ki lesz a hunyó. Egy 1994-es film, mely érdekes és a maga nemében félelmetes is. De kinek milyen az ízlése. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Sabnock Sanatory   2020. 09. 21.

Valahogy nem értettem a lényegi mondanivalót. Sajnos a képi világa is nagyon mesterkélt, néha olyan tévéfilm-szerű az egész. Donald Sutherland messze a legjobb az egész filmben. Sajnos nagyon középszerű film, simán kihagyható.

BÉLA   2022. 09. 03.

Zseniális

Igenis ez egy jó film, hiába is fanyalog itt ez a pár önjelölt esztéta.

daniel52   2017. 06. 14.

Hát...így is lehet adaptálni egy nagyszerű könyvet. Szórakoztatónak szórakoztató nagyon is, de sehogy sem adja vissza a regény eredeti hangulatát. A film közel sem tudott annyira lebilincselő lenni, mint vártam.

thomino   2016. 11. 11.

Donald Sutterland zseniálisan alakít, mint mindig, de ez az egyetlen pozitív tulajdonsága a filmnek, sajnos. A képi világa szerintem túlságosan mesterkélt, és ez nekem nagyon zavaró volt. Nem tudtam igazán élvezni.

A film eredeti címe: The Puppet Masters, azaz Bábmesterek. Valahol érthető is ez a cím, hiszen az idegenek az emberek elméjét kontrollálva igyekeznek elfoglalni a Földet.

(JRD )

A legtöbb kritikai oldalon átlagos minősítést kapott a film...

(JRD )

A film Robert A. Heinlein 1951 -es azonos című regényéből készült.