Sötét égboltok

Sötét égboltok

Dark Skies

A békés külvárosi életet élő Barrett család rádöbben, hogy egy szörnyűséges és halálos erő szemelte ki őket magának.

(dulkap)

Rendező: Scott Stewart
Forgatókönyvíró: Scott Stewart
Premier: 2013.02.21.

2023.10.15 OkosMajom

Hol vagytok, ti jó barátok?

Scott Charles Stewart író és rendező jó mozit rakott le elénk! Keretes, jól felépített, jó képekkel operáló, összeszedett, kiváló színészi játékokkal megspékelt, brutálisan izgalmas misztikus horrorfilmet láthatunk! Nézzük csak meg a film történetét!... Teljes kritika

Az utóbbi évek egyik legjobb misztikus horrorja, ami bőven tartalmaz sci-fi elemeket is. Egyedül vagyunk az Univerzumban, vagy nem??? Örök kérdés, és talán soha nem kapunk rá választ. Egy család anomáliája, ami nagyon jól lett megcsinálva. Izgalma és érdekfeszítő.

2018.02.22 respect the movies

Szerintem nagyon jó film volt! Nagy horrorrajongó vagyok és ezért nagymértékben fogyasztom is e remek műfajból a filmeket, de be kell hogy valljam, már jó ideje nem futottam bele olyan filmbe, amitől meg tudtam volna ijedni, de ez a film azért párszo... Több

2016.12.02 hsanya182

Annyira nem bírtam vele azonosulni, de remekül adagolja a család kis életét, konfliktusait a miszikus jelenséggel összevegyítve, ezért becsülendő. Csavaros a vége, barátnőmnek jobban teccett, pedig ő nem szereti a parázós filmeket...

2016.06.21 adamkatka

Kicsit misztikus, elvont, de cseppet sem rossz, izgalmas film, pozitívan csalódtam benne. A klisék mellett volt pár üresjárat amiket nyugodtan kihagyhattak volna, de mindezek ellenére nem bántam meg hogy megnéztem.

A filmet PG-13 korhatárra lőtték be Amerikában, ami annyit jelent, hogy a film 13 év alatti gyerekek számára szülői felügyelet erősen ajánlott! Szerző: respect the movies

Keri Russell végül azért vállalta a film női főszerepét, mert egy olyan anyát kellett alakítania a filmben, akinek harcolnia kell a családjáért egy nem mindennapi esemény során és ez az ötlet nagyon tetszett a színésznőnek!Szerző: respect the movies

A film női főszerepére a stúdió mindenképp Keri Russell színésznőt szerette volna leszerződtetni!Szerző: respect the movies

A filmért a Blumhouse Productions volt felelős, aki eddig már olyan horrorfilmekkel örvendeztette meg a műfaj kedvelőit mint az Insidious, Ouija, Sinister, Paranormal Activity vagy az Széttörve!Szerző: respect the movies